Prześwietlamy konto Getin Up Free z bonusami

Bezwarunkowo darmowy ROR i bezpłatna karta, a do tego 10 proc. zniżki do Cinema City i 3 proc. dopłaty do otrzymywanego stypendium – tak młodych klientów kusi Getin Bank. Szukamy haczyków i gwiazdek.

[more]

 

Zbliża się październik, więc Getin Bank postanowił powalczyć o nowych klientów. Część studentów, zwłaszcza tych świeżo upieczonych, nie ma przecież konta osobistego. Instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego proponuje im rachunek Getin Up Free.

bezwarunkowo darmowe konto Getin Up Free dla osób w wieku 18-28 lat

Darmowy ROR z kartą

 

Mogą z niego skorzystać również osoby, które się nie uczą. Ważne, by miały nie mniej niż 18 i nie więcej niż 28 lat.

Konto Getin Up Free oraz karta debetowa do niego są bezwarunkowo darmowe. Podobnie przelewy wykonywane przez internet (również przez Facebooka i aplikację mobilną). Jego posiadacz może bez prowizji pobierać pieniądze z bankomatów Euronetu i Planet Cash.

W przypadku pozostałych maszyn obowiązuje opłata 3,5 proc. (min. 5 zł). Chyba że spełnia się wymagania Pakietu Korzyści (w danym miesiącu: wpływy 1 tys. zł i operacje bezgotówkowe kartą 300 zł). Wówczas wypłaty ze wszystkich urządzeń w Polsce są bezpłatne.

 

<<Chcę założyć konto Getin Up Free>>

 

Zniżka w kinie

 

Właściciel konta Getin Up Free otrzymuje 10 proc. zniżki w kinach sieci Cinema City. By z niej skorzystać, wystarczy podczas płacenia kartą za bilety czy gastronomię wspomnieć o takim zamiarze.

Uwaga! Rabat nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w kinie. Jeśli więc przysługuje nam ulga studencka na bilety, zniżka nie zostanie naliczona.

 

Dodatek do stypendium

 

Kolejnym bonusem jest 3-proc. dodatek do otrzymywanego ze szkoły bądź uczelnidarmowa karta do konta Getin Up Free stypendium (naukowego i socjalnego). Maksymalna premia wynosi 30 zł miesięcznie i można ją otrzymać dziewięć razy w ciągu 12 miesięcy liczonych od dnia wpływu pierwszej nagrody.

Z reguły pierwsze w danym roku akademickim stypendia przelewane są z wyrównaniem w listopadzie/grudniu. Od tego czasu będzie więc biegł 12-miesięczny okres promocji.

Ponadto przy pierwszej nagrodzie bank wypłaca ekstra 50 zł. W sumie można więc zarobić 320 zł (9 x 30 + 50).

Uwaga! Otrzymanie dodatku wiąże się z koniecznością spełnienia dwóch warunków:

  1. Dokonanie kartą obrotów bezgotówkowych min. 100 zł/mc
  2. Wyrażenie zgód marketingowych (na ostatni dzień roboczy danego miesiąca).

Bonus wypłacany jest do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu wymagań. Nie trzeba jednak przedstawiać w banku żadnych dokumentów, zaświadczeń itd. Najważniejszy jest przelew ze szkoły/uczelni.

 

Przypomnijmy, że mając rachunek Getin Up, można też założyć konto oszczędnościowe ze stawką 4 proc. (do 10 tys. zł). Trzeba jednak co miesiąc przelewać na ROR wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1 tys. zł i wydawać kartą bezgotówkowo min. 300 zł.

 

<<Chcę założyć konto Getin Up Free>>

 

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.