O blogu i autorze

Maciej Kusznierewicz, dziennikarz, bloger i copywriter — twórca treści

Nazywam się Maciej Kusznierewicz. Jestem dziennikarzem i copywriterem po UAM-ie. Pasjonuję się finansami oraz zdrowym stylem życia (nałogowo uprawiam bieganie długodystansowe). Poprzez ten projekt mogę realizować się w swoich zainteresowaniach.

Na blogu piszę o szeroko pojętych finansach, z naciskiem na finanse osobiste: oszczędzanie, podstawowe usługi finansowe, prywatna emerytura (III filar). Każdy temat staram się przedstawiać obiektywnie, rzetelnie informując o jego blaskach i cieniach.

Misją Obiektywnych Finansów jest dostarczanie czytelnikom ciekawych i przydatnych informacji. Moją ambicją jest to, byś dzięki zdobytej tu wiedzy podejmował bardziej świadome decyzje dotyczące swoich pieniędzy – z korzyścią dla siebie.

W części tekstów znajdują się linki afiliacyjne. Jeśli z nich skorzystasz, otrzymam za to prowizję, za co będę wdzięczny. Myślę, że to uczciwy układ, zwłaszcza, że blog jest pozbawiony typowych reklam w formie banerów czy pop-upów. Treści zamówione / sponsorowane są oznaczone i nie zawsze przedstawiają moje poglądy.