Miesięczna Lokata Halloween w Idea Banku na 3,5%

W związku ze świętem duchów instytucja należąca do Leszka Czarneckiego do już atrakcyjnej oferty oszczędnościowej dorzuciła kolejną wartą uwagi propozycję dla posiadaczy nadwyżek finansowych. Poza wysokim oprocentowaniem jej zaletą jest m.in. bardzo wysoki limit kwotowy.

[more]

 

Idea Bank od dawna należy do rynkowej czołówki, jeśli chodzi o ofertę depozytową. Jej sztandarowym produktem jest kwartalna Lokata Happy ze stawką 4 proc. i limitem 10 tys. zł. Sęk w tym, że mogą ją założyć tylko nowi klienci.

 

Dla wszystkich i bez zakładania konta

Lokata Halloween w Idea Banku na 3,5% 

Jednak obecni kontrahenci także znajdą coś dla siebie. Obecnie podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego proponuje aż dziewięć depozytów ze stawką minimum 3 proc. i o różnych okresach zapadalności – od 13 dni do 36 miesięcy.

Nowością jest miesięczna Lokata Halloween na 3,5 proc. z limitem w wysokości 1 mln zł. Do tego każdemu przysługuje możliwość założenia pięciu takich lokat.

Jeśli mamy wolne środki, warto skorzystać z tej oferty. Dobrych lokat bez konieczności zakładania konta i z opcją założenia online nigdy dość (sprawdź szczegółowy wykaz). Lepiej się pospieszmy, bo takie akcje w Idea Banku trwają kilka-kilkanaście dni. Od momentu złożenia wniosku mamy pięć dni na jego opłacenie.

Uwaga! Lokata Halloween z automatu się odnawia, lecz w każdej chwili, poprzez bankowość internetową, można to zmienić.

 

Edytowany 30/10

I po lokacie… Dziś bank wycofał ją z oferty (podobnie jak depozyt 13-dniowy ze stawką 3,25 proc.). Za kilka tygodni można spodziewać się kolejnych tego typu promocji.

Aktualnie Idea Bank ma trzy lokaty z kuponem 3-proc.: Power (na 6 i 9 miesięcy), nr 1 (na 12 miesięcy) oraz Fair Play (na 24 i 36 miesięcy).

 

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.