Wielkanocna niespodzianka w Idea Banku – 3% na lokacie „Od Zająca”!

Idea Bank

Przynajmniej dziś i jutro (29-30 marca) Idea Bank proponuje miesięczny depozyt ze stawką 3 proc. By go założyć, nie trzeba otwierać konta ani wiązać się innymi produktami.

Co prawa Święta Wielkanocne formalnie się skończyły, jednak wciąż można załapać się na prezenty. W tych kategoriach należy bowiem rozpatrywać obowiązującą przynajmniej dziś i jutro (29-30 marca) miesięczną lokatę „Od Zająca” w Idea Banku.

Jeśli mamy wolne środki, warto się pospieszyć z ich ulokowaniem. Takie okazje szybko się kończą.

Promocyjna lokata w Idea Banku dla nowych i starych klientów

Stawka 3 proc. w skali roku to w obecnych warunkach rynkowych bardzo dobra oferta. Przeciętne oprocentowanie wynosi 1,51 proc., a promocje są z reguły adresowane do nowych klientów i opiewają na niskie kwoty.

Idea Bank

W dodatku by z niej skorzystać, nie trzeba zakładać konta osobistego ani zamawiać innego produktu. Co ważne, lokata dostępna jest także dla stałych klientów

Całą procedurę załatwimy przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie Idea Banku i przelać pieniądze na wskazany w mailu numer rachunku. Dzięki temu zyskamy też dostęp do bankowości elektronicznej tej instytucji, co umożliwi nam w przyszłości wygodną obsługę depozytów (zakładanie, podgląd, zrywanie).

Wniosek jest ważny pięć dni od wysłania. Jeśli więc dziś nie dysponujemy wolnymi środkami, bo np. czekamy na zakończenie jakieś innej lokaty, już dziś warto zarezerwować sobie prawo do promocyjnego depozytu Idea Banku. Jego minimalna kwota wynosi 1 tys. zł, maksymalna – 1 mln zł. Można wnioskować o dowolną liczbę lokat.

Idea Bank odnawia lokaty z automatu

Uwaga! Lokaty Idea Banku są zakładane jako odnawialne, ale na warunkach obowiązujących w dniu zapadalności, czyli – dużo gorszych. By zmienić ten status, trzeba zadzwonić na infolinię bądź udać się do placówki. Ewentualnie w systemie Idea Cloud bądź aplikacji zrywa się nową lokatę zaraz po jej odnowieniu.

internetowa giełda długów
fot. Gerd Altmann || Pixabay

Lokata „Od Zająca” to nie pierwsza tego typu oferta specjalna podmiotu kierowanego przez Jarosława Augustyniaka. Zwykle pojawiają się one przy mniej lub bardziej formalnych świętach i okazjach, np. andrzejkach, Dniu Kobiet. Jednak nie zawsze są one tak atrakcyjne jak ta obecna. Idealny przykład to depozyty o nazwie „Girls, girls, girls” oraz „Lokata Walentynkowa”, które długo „wisiały” w systemie.

Zaproponowanie lokaty „Od Zająca” jest zapewne pokłosiem tego, że kończą się właśnie zakładane w listopadzie „Lokaty Andrzejkowe”. W ten sposób bank broni się przed odpływem gotówki.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.