Polacy grają dalej, więc Credit Agricole podbija stawkę

Już 3,4 proc. w skali roku mogą zarobić klienci posiadający konto osobiste w banku kierowanym przez Romualda Szeligę, którzy założą tam trzymiesięczną „Lokatę Piłkarską”.

[more]

 

 

Dobra postawa reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy we Francji sprawiła, że Credit Agricole organizuje właśnie czwartą edycję „Lokaty Piłkarskiej”. Kolejne zwycięstwa i awanse zawodników Adama Nawałki sprawiły, że stawka urosła do 3,4 proc. w skali roku.

Lokata Piłkarska w Credit Agricole na 3,4%

 

Lokata dla dla obecnych i nowych klientów

 

W przeciwieństwie do poprzednich tę „Lokatę Piłkarską” zakłada się z poziomu aplikacji CA24 Mobile. Wcześniej należy zgłosić udział w promocji na fanpage’u banku na Facebooku. Na tej podstawie instytucja kierowana przez Romualda Szeligę podwyższy oprocentowanie ze standardowych 1 proc. do 3,4 proc. i wyrówna należne odsetki. W obecnych warunkach rynkowych to bardzo dobra stawka.

Trzeba się spieszyć, bo oferta specjalna kończy się jutro, tj. 28 czerwca. Natomiast po zarejestrowaniu klient ma czas do 10 lipca na wpłacanie pieniędzy. Maksymalna kwota wynosi 10 tys. zł. Przy założeniu wpłaty całej dozwolonej regulaminem sumy zysk wyniesie 68,85 zł, już po potrąceniu podatku Belki.

Uwaga! Produkt dostępny jest tylko dla posiadaczy – nowych i obecnych – konta osobistego w Credit Agricole [chcę otworzyć]. Nowi klienci mogą zgarnąć dodatkowo 250 zł za przeniesienie rachunku do Credit Agricole (czytaj więcej).

Istotną nowością jest także fakt, że ten kwartalny depozyt mogą założyć również te osoby, które skorzystały z wcześniejszych „Lokat Piłkarskich”. Jednemu klientowi przysługuje prawo do założenia jednego depozytu.

 


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.