Getin Bank przedłuża promocję na koncie oszczędnościowym

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

W czwartek (16 listopada) Getin Bank uruchomi kolejną edycję oferty specjalnej, w ramach której klienci mogą zagwarantować sobie na cztery miesiące stawkę 2,7 proc. na koncie oszczędnościowym.

Dobra wiadomość dla oszczędzających. Jutro (15 listopada) jest ostatni dzień, w którym można przystąpić do promocji „Na nowe środki” Getin Banku. Polega ona na naliczaniu podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Jak dowiedział się blog Obiektywne Finanse, oferta zostanie przedłużona (ale nie dla wszystkich).

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<

Konto oszczędnościowe na 2,7 proc. z gwarancją

Najważniejsze zasady nie zmienią się. Oznacza to, że nowym klientom otwierającym ROR (więcej o nim) i tym spośród starych, którzy zapewnią nowe środki do 200 tys. zł, będzie przysługiwać stawka 2,7 proc. przez cztery miesiące (122 dni).

Dniem wyliczania salda początkowego będzie 13 listopada. Przy jego wyliczaniu instytucja kierowana przez Artura Klimczaka pod uwagę brać będzie stan środków na produktach depozytowych. W szczególności chodzi o: lokaty, rachunki oszczędnościowe, rachunki przejściowe służące do zakładania lokat oraz indywidualne konto emerytalne.

Konto oszczędnościowe Na nowe środki w Getin Banku na 2,7 proc.

Oferta będzie ważna do 17 grudnia. Będzie to ostatni dzień, w którym będzie można zagwarantować sobie podwyższone oprocentowanie.

Uwaga! W promocji nie mogą wziąć udziału uczestnicy poprzednich edycji. Chodzi o klientów, którym między 16 listopada a 17 grudnia Getin Bank przestanie naliczać wyższe odsetki uzyskane w poprzednich odsłonach oferty.

Ne można mieć dwóch promocji naraz ani środków objętych promocyjnym oprocentowaniem w momencie badania salda – tłumaczy Artur Newecki z Getin Banku.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<

Wysoki procent dla dużej kwoty w Getin Banku

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku wynosi 1-1,4 proc. i zależy od wielkości salda (przy 200 tys. zł jest to 1,2 proc.). Dla aktywnych klientów, czyli zapewniających wpływ na ROR min. 1 tys. zł, wydających kartą min. 300 zł i po wyrażeniu zgód marketingowych, jest to 1,25-1,65 proc.

Przypomnijmy też, że posiadacz konta oszczędnościowego Getin Banku może raz w miesiącu wypłacić pieniądze bez prowizji. Za każdy kolejny transfer zapłaci 9 zł.

Konta oszczędnościowe z dużym saldem

Rachunek Getin Banku zajmuje obecnie czwarte miejsce w rankingu kont oszczędnościowych. Co prawda kilka innych podmiotów płaci klientom więcej, ale żaden nie umożliwia zdeponowania tak dużej kwoty (200 tys. zł) na tak wysoki procent.

U konkurentów można ulokować na 2,5 proc. maksymalnie 150 tys. zł. Taki limit wpłat przewiduje BGŻ Optima. Po 100 tys. zł, także na 2,5 proc., przyjmą Bank Millennium, Alior Bank i Deutsche Bank.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,7% w Getin Banku<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.