Promocja „EnveloKonto z premią” pod lupą

envelokarta karta debetowa EnveloBanku

W zamian za otwarcie konta osobistego i wykonanie trzech płatności kartą na łącznie 100 zł nowy klient EnveloBanku otrzyma 100 zł, a za skuteczne polecenie rachunku – 50 zł. Sęk w tym, że bonus dostępny jest dla dwóch tysięcy najszybszych osób.

Działający od dwóch miesięcy EnveloBank do całkiem dobrego konta osobistego postanowił dorzucić zwolnioną z podatku 100-zł premię na start. Ponadto zachęca do rekomendowania ROR-u znajomym. Za każde skuteczne polecenie klient może bowiem otrzymać 50 zł.

[Edytowany 22/11/2022] EnveloBank już nie istnieje, ale na rynku pojawił się VeloBank. To nowe wcielenie Getin Banku.

Konto osobiste w EnveloBanku ze 100-zł premią

By otrzymać tytułowy bonus, należy:

  • do 31 grudnia zarejestrować się na stronie promocji i poprzez profil w serwisie złożyć wniosek o EnveloKonto z kartą debetową (nie trzeba wyrażać zgód marketingowych, ale trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank do celów akcji),
  • do 19 stycznia 2018 r. zawrzeć umowę o konto z kartą (można to zrobić przelewem weryfikacyjnym),
  • do 9 lutego 2018 r. wykonać kartą trzy płatności na łącznie min. 100 zł.
Premia za otwarcie konta osobistego w EnveloBanku

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje do 21 lutego (do 28 lutego w – w przypadku programu rekomendacyjnego), a premię wypłaci na konto w EnveloBanku do 9 marca.

Uwaga! Po otrzymaniu powiadomieniu o przyznaniu premii uczestnik promocji musi uzupełnić dane na stronie, na której się zarejestrował. Chodzi o podanie numeru rachunku, imienia, nazwiska i adresu zamieszkania.

Akcja adresowana jest do klientów indywidualnych, którzy nie korzystają jeszcze z usług marki kierowanej przez Pawła Dudka.

Niestety, pula nagród jest ograniczona do 2 tys. zgłoszeń. Organizator zobowiązuje się do podawania na bieżąco na stronie promocji liczby złożonych wniosków. W ten sam sposób ogłosi zakończenie akcji po osiągnięciu limitu.

50 zł za polecenie EnveloKonta

EnveloBank przyzna również 50 zł za każde polecenie, jeśli polecony klient spełni te same warunki, co osoba rekomendująca:

premia 50 zł
  • rejestracja w serwisie,
  • złożenie wniosku poprzez profil użytkownika na stronie promocji,
  • zawarcie umowy,
  • trzy transakcje kartą na min. 100 zł.

Ponadto we wniosku osoba polecona musi podać składający się z ośmiu znaków kod (do pobrania w profilu klienta) otrzymany od osoby polecającej.

Klient polecony może stać się polecającym. W przypadku oferty „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” obowiązuje limit nagród w wysokości 200 zł. Oznacza to, że Bank Pocztowy, który jest właścicielem EnveloBanku, nagrodzi za skutecznie polecenie najwyżej czterech klientów.

Darmowy ROR w EnveloBanku

ROR w EnveloBanku należy do najtańszych na rynku. Po spełnieniu niewygórowanych wymagań (jedna płatność plastikiem i wpływ 1 tys. zł – w przypadku osób mających więcej niż 26 lat) jest całkowicie darmowy w utrzymaniu. Ponadto zapewnia bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Jego minusem jest płatny (50 gr za każdą operację) cash-back.

Darmowy ROR w EnveloBanku

Warto też wspomnieć o money-backu EnveloBanku za usługi pocztowe i kurierskie. Za każde zakupy internetowe o wartości 30 zł opłacone kartą albo szybkim przelewem (pay-bay-link) i dostarczone przez Pocztę Polską lub Pocztex posiadacz rachunku otrzyma 2 zł. Wcześniej musi w bankowości elektronicznej zarejestrować numer przesyłki.

Więcej informacji o zwrocie za usługi paczkowe i kurierskie w EnveloBanku można przeczytać w tekście „Co to jest EnveloBank i co oferuje?”.

Ile kosztuje EnveloKonto?

Usługa

Opłata

Prowadzenie konta

0 zł

Karta debetowa

5 zł / 0 zł*

Przelewy internetowe

0 zł

Obce bankomaty w kraju

0 zł

Wypłata w oddziale i na Poczcie

1,5 zł/op.

Wypłata sklepowa

0,5 zł/op.

Wpłata w oddziale i na Poczcie

0 zł

Wpłatomaty (Euronet)

0 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenia zapłaty

0 zł

Źródło: TOiP EnveloBanku. Stan na 29.11.2017 r.

* – po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą i zapewnieniu wpływów min. 1 tys. zł w miesiącu; wymagania nie dotyczą klientów, którzy nie ukończyli 26 lat


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.