Konto oszczędnościowe Getin Banku nadal ze stawką 2,5%

Konto Proste Zasady getin bank

Getin Bank przedłużył do 28 lutego promocję „Na nowe środki”. Polega ona na podwyższeniu oprocentowania konta oszczędnościowego. Uważajmy jednak na jeden z zapisów regulaminu!

Dziś (15 stycznia) organizacja kierowana przez Artura Klimczaka uruchomiła kolejną odsłonę promocji „Na Nowe środki”. Dzięki niej na koncie oszczędnościowym prowadzonym przez Getin Bank można zarobić ponad dwa razy więcej w porównaniu do zwykłej oferty (1-1,2 proc. dla oszczędności do 500 tys. zł).

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 2,5%<<

2,5 proc. na koncie oszczędnościowym Getin Banku – warunki

Warunkiem jest jednak wpłacenie nowych środków (max 200 tys. zł), czyli takich, które stanowią nadwyżkę ponad łączne saldo klienta z 11 stycznia (data salda początkowego). To ostatnie obejmuje: rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne oraz IKE.

Promocja na Nowe środki w koncie oszczędnościowym Getin Banku

Oprócz tego wyższe oprocentowanie wymaga:

  1. Otwarcia konta osobistego
    (brak opłat za ROR, kartę, e-przelewy i wszystkie bankomaty w kraju po wykonaniu jednej transakcji kartą albo Blikiem w miesiącu)
  2. Wyrażenia i niewycofywania zgód marketingowych.

Wyższe odsetki naliczane są przez cztery miesiące (122 dni) od pierwszego zasilenia rachunku nowymi środkami. Oferta obowiązuje do 28 lutego.

Uwaga! Z piątej edycji promocji wykluczeni są uczestnicy poprzednich odsłon oferty specjalnej, którym w okresie 15.01-28.02 kończy się okres uczestnictwa, czyli wspomniane 122 dni naliczania bonusowych odsetek. Tę kwestię reguluje pkt IV.4 regulaminu.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 2,5%<<

Rachunek oszczędnościowy z wysokim limitem salda

Konto oszczędnościowe Getin Banku należy do najlepszych na rynku. Choć w rankingu bloga Obiektywne Finanse plasuje się dopiero na siódmym miejscu, na tle konkurencji wyróżnia się wysoką kwotą objętym atrakcyjnym oprocentowaniem, która wynosi aż 200 tys. zł.

Konta oszczędnościowe z wysokim limitem wpłat

Pod tym względem może się z nim równać jedynie Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium. Pozostałe podmioty umożliwiają zdeponowanie najczęściej kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dodajmy jeszcze, że raz w miesiącu można wypłacić środki bez opłat. Każdy kolejny przelew kosztuje 9 zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 2,5%<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.