OKO w ING Banku Śląskim nadal na 2,5%

IKZE w ING Bank Śląski oraz oprocentowanie konta OKO

ING Bank Śląski przedłużył promocję, w ramach której proponuje 2,5 proc. na koncie oszczędnościowym. Oferta nie wymaga otwierania konta osobistego, ale może się to okazać opłacalnym krokiem.

Dzień po zakończeniu dotychczasowej promocji oprocentowania środków na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) ING Bank Śląski ruszył z kolejną. Zasady nie zmieniły się. Inne są tylko daty. Nowa oferta specjalna obowiązuje do 6 czerwca.

>>chcę otworzyć OKO w ING Banku Śląskim na 2,5 proc.<<

Warunki promocji konta oszczędnościowego w ING Banku Śląskim

Przypomnijmy zatem, że stawka 2,5 proc. dostępna jest dla nowych i obecnych klientów. Przy czym ci drudzy muszą wpłacić nowe środki, które stanowią nadwyżkę względem salda początkowego z 26 lutego obejmującego produkty depozytowe (konta oszczędnościowe, lokaty, lokaty inwestycyjne).

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest przez cztery miesiące od otwarcia rachunku OKO i obejmuje oszczędności do 100 tys. zł.

Rachunek OKO ING Banku Śląskiego

Uwaga! Bonusowe odsetki kapitalizowane są w cyklu miesięcznym, ale udostępniane dopiero po zakończeniu promocyjnego okresu. Jeśli więc ktoś otworzy konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim 20 kwietnia, to różnicę między standardowym i promocyjnym kuponem, czyli dodatkowe 1,8 proc., otrzyma 20 sierpnia. Co miesiąc na jego rachunek będą wpływać odsetki w wysokości 0,7 proc.

Oprócz względnie atrakcyjnej stawki zaletą rachunku OKO są darmowe przelewy wewnętrzne bez limitów. Poza tym oferta nie wymaga otwierania konta osobistego, ale wówczas w danym miesiącu możemy wykonać tylko jeden bezpłatny transfer zewnętrzny. Każdy kolejny będzie kosztować nas 9 zł. Identyczne reguły dotyczą wypłat gotówkowych w oddziale.

>>chcę otworzyć OKO w ING Banku Śląskim na 2,5 proc.<<

Do 140 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Za otwarciem ROR-u wraz kontem oszczędnościowym przemawia również możliwość otrzymania premii w wysokości 100-140 zł. Warunkiem otrzymania 100 zł jest wykonanie do końca sierpnia kartą albo Blikiem płatności na łącznie min. 1 tys. zł.

Premia za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Dodatkowe 20 zł organizacja kierowana przez Brunona Bartkiewicza wypłaci za trzy transakcje Blikiem w internecie. Kolejne 20 zł można zgarnąć za przynajmniej jednokrotny wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł. Łącznie daje to 140 zł nagrody.

Konto osobiste Direct w ING Banku Śląskim jest prowadzone za darmo. Bezpłatne są też przelewy internetowe. Karta kosztuje 7 zł miesięcznie z możliwością zwolnienia po wydaniu nią min. 300 zł. Bez prowizji można podejmować gotówkę z bankomatów Planet Cash i raz w miesiącu z pozostałych maszyn (każda kolejna operacja to koszt 2,5 zł).

>>chcę otworzyć konto osobiste w ING Banku Śląskim i zgarnąć do 140 zł premii<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.