Konto oszczędnościowe Getin Banku nadal daje sporo zarobić

Getin bank

Instytucja kierowana przez Artura Klimczaka przedłużyła ofertę, w ramach której za nowe środki, aż do 200 tys. zł, płaci 3 proc. przez trzy miesiące. Obecnie na rynku depozytów bieżących nie ma lepszej opcji.

Dziś (15 października) ruszyła XIII edycja promocji „Na nowe środki” w Getin Banku. Ku zadowoleniu klientów jej zasady nie zmieniły się. Nadal mogą oni nieźle zarobić, trzymając spore kwoty na koncie oszczędnościowym.

Warunki naliczania 3% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

Przypomnijmy, że przedmiotem oferty jest stawka 3 proc. przez trzy miesiące dla salda do 200 tys. zł. Warunkiem jest ulokowanie nowych środków. Chodzi o nadwyżkę względem stanu wszystkich środków na produktach depozytowych (rachunki oszczędnościowe, lokaty, IKE, rachunki techniczne do zakładania depozytów) z 11 października.

konto oszczędnościowe Getin Banku ze stawką 3 proc. na nowe środki


Naliczanie podwyższonych odsetek zaczyna się od pierwszego wpływu nowych środków, które powinno nastąpić do 16 grudnia. Do wtedy obowiązuje promocja. Standardowo organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka płaci 0,85-1,25 proc. – w zależności od wielkości salda.

Skorzystanie z oferty wymaga jeszcze spełnienia dwóch warunków:

  1. Posiadanie konta osobistego w Getin Banku (darmowe prowadzenie, karta, przelewy, bankomaty krajowe, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, wpłatomaty Planet Cash po wykonaniu jednej płatności kartą albo Blikiem)
  2. Wyrażenie i nieodwoływanie zgody marketingowej i na otrzymywanie informacji handlowych.

W tej odsłonie promocji nie mogą uczestniczyć klienci, którym w okresie 15.10-16.12 kończy się okres naliczania bonusowego oprocentowania z poprzednich edycji.

Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy następny podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego nalicza 9 zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3% z ROR-em<<

Nowi klienci zarobią jeszcze więcej

Konto oszczędnościowe Getin Banku na 3,5% dla nowych klientów

Uwaga! Nowi klienci mogą łączyć ofertę na nowe środki z promocją „Bonus za aktywność”, w ramach której przez rok zarabia się 3,5 proc. dla kwoty do 10 tys. zł w zamian za comiesięczny wpływ min. 1 tys. zł na ROR.

Rachunki lokacyjne Getin Banku to obecnie dwie najlepsze konta oszczędnościowe. Więcej atrakcyjnych opcji można znaleźć w naszym rankingu.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.