Konto dla dziecka w Getin Banku z premią

Konto Proste Zasady getin bank

Otwierając konto dla dziecka w Getin Banku, rodzice mogą zdobyć 50 zł na zakupy do Decathlona i zapewnić sobie atrakcyjne oprocentowanie oszczędności – w złotówkach oraz walutach obcych.

Getin Bank jest kolejną instytucją, która postanowiła powalczyć o względy rodziców, myślących o finansach w kontekście swoich pociech. Niedawno organizacja kierowana przez Artura Klimczaka wprowadziła do oferty konto dla dziecka, promując jego sprzedaż e-bonem o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Nauka finansów z kontem dla dziecka

Konto Proste Zasady Junior to rachunek bieżący przeznaczony dla małoletnich w wieku 13-18 lat. By go otworzyć, trzeba posiadać w Getin Banku konto osobiste. Ponadto należy być ustawowym przedstawicielem osoby małoletniej.

terminal płatniczy w sklepie

Utrzymanie konta dla dziecka nie wiąże się z żadnymi opłatami. Za jego prowadzenie, obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju nie płaci się ani grosza, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków (dorosły musi choć raz w miesiącu zapłacić kartą albo Blikiem, w przeciwnym razie bank pobierze 8 zł). Do tego bezpłatnie wyrobimy plastik z niestandardowym, młodzieżowym wizerunkiem.

Otwarcie rachunku bankowego latorośli może być dobrym sposobem na praktyczną naukę nastolatka gospodarowania pieniędzmi. W ten sposób można np.

  • wypłacać mu kieszonkowe,
  • zachęcać do oszczędzania i kontrolowania wydatków,
  • pokazywać, jak działa obrót bezgotówkowy, jak realizować podstawowe transakcje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

50 zł za konto dla dziecka od Getin Banku

Warto o tym pomyśleć u progu roku szkolnego. Dodatkową zachętą jest e-karta podarunkowa o wartości 50 zł na zakupy w sieci Decathlon. Jak ją zdobyć? Poza otwarciem Konta Proste Zasady Junior rodzic musi:

konto dla dziecka w Getin Banku
  1. Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych (przynajmniej do czasu przekazania nagrody)
  2. Zapewnić na swój ROR jednorazowy wpływ min. 1000 zł
  3. Wykonać min. jedną płatność bezgotówkową kartą do swojego ROR-u.

Ostatnie dwa warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca po otwarciu rachunku dla dziecka. Jeśli więc umowę zawrzemy w sierpniu, opisane czynności powinniśmy wykonać do końca października. Nastolatek nie musi spełniać żadnych wymogów. Bonus zostanie przekazany w wiadomości wewnętrznej w systemie transakcyjnym w ciągu siedmiu dni roboczych od spełnienia warunków.

Karta debetowa Getin Banku z własnym zdjęciem

Akcja „Powrót do szkoły z Decathlon” trwa do 31 grudnia, ale pula nagród jest ograniczona. Bony z dwuletnim terminem ważności trafią do 5000 najszybszych klientów.

Warto dodać, że klienci Getin Banku mają 10-proc. zniżkę na bilety i przekąski w Multikinie. Muszą tylko kupić je w kasie i zapłacić za nie kartą.

>>otwieram konto osobiste w Getin Banku<<

Coś dla rodziców – wysokie oprocentowanie oszczędności

Jeśli nie korzystamy jeszcze z usług instytucji kontrolowanej przez Leszka Czarneckiego, możemy otworzyć w niej konto oszczędnościowe ze stawką 3,5 proc. dla kwot do 10 tys. zł (normalne oprocentowanie to 0,85 proc.). Warunkiem naliczania podwyższonych odsetek przez rok jest comiesięczny wpływ na ROR min. 1000 zł.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Jeśli dodatkowo ulokujemy nowe środki (nadwyżkę względem 12 sierpnia), zarobimy 2,8 proc. Tutaj limit wynosi 200 tys. zł.

Atrakcyjną ofertą jest także Lokata Mobilna na 3 proc. Depozyt zakładany z poziomu aplikacji trwa trzy miesiące. Można na nim ulokować 10 tys. zł.

walutowe konto oszczednosciowe

Getin Bank ma też dobrą ofertę dla oszczędzających w dewizach. Na koncie oszczędnościowym w USD płaci 2,5 proc., a na rachunku w EUR – 2 proc. W obu przypadkach promocyjna stawka obowiązuje przez cztery miesiące i dotyczy salda do 100 tys. jednostek. (USD lub EUR). Trzeba też wpłacić nowe środki (nadwyżkę względem 25 lipca). Standardowe odsetki wynoszą odpowiednio 0,7 i 0,2 proc.

Nowym klientom przysługuje też prawo do założenia półrocznej Lokaty Powitalnej w USD i EUR. Oprocentowanie pierwszej wynosi 2 proc. w skali roku, drugiej – 1,2 proc.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.