Promocyjne konto oszczędnościowe Banku Millennium bez zmian

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Konto oszczędnościowe Banku Millennium może przynieść 2,7 proc. odsetek, jeśli ulokujemy na nim nowe środki. A jeśli do tego mamy status nowego klienta, możemy zgarnąć 200 zł premii za otwarcie ROR-u, którego i tak będziemy potrzebować.

W Banku Millennium rozpoczęła się właśnie 17. edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Polega ona na naliczaniu oprocentowania 2,7 proc. w skali roku zamiast standardowych 0,6-1,1 proc.

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit na 2,7% wraz z ROR-em<<

Konkurencyjne konto oszczędnościowe Banku Millennium

Wyższe odsetki naliczane są przez 92 dni pod warunkiem wpłaty nowych środków. Chodzi o ulokowanie nadwyżki w stosunku do stanu z 12 października na: rachunkach bieżących, oszczędnościowych, technicznych, lokatach terminowych i lokatach strukturyzowanych. Promocja obowiązuje do 16 listopada.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

W porównaniu do poprzedniej odsłony oferty specjalnej okres naliczania podwyższonej stawki skrócono o osiem dni. Bez zmian pozostała kwota objęta bonusowym odsetkami, która wynosi 100.000 zł. Wśród najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych to jedna z największych kwot maksymalnych.

Pod tym względem od Banku Millennium lepszy jest tylko Getin Bank, gdzie w promocji na 2,8 proc. ulokujemy 200.000 zł. Pozostali konkurenci limitują kwoty maksymalne do 10-50.000 zł, z tym że oferują nieco wyższe stawki (3-4 proc.). Szczegóły w rankingu bloga Obiektywne Finanse.

bank millennium

Nie do przecenienia pozostaje fakt, że organizacja, która kieruje Joao Bras Jorge, wymaga jedynie wypłaty nowych środków. To sprawia, że z promocji skorzystają też obecni klienci. Większość banków ogranicza oferty specjalne do osób ze statusem nowego klienta.

>>otwieram konto oszczędnościowe Banku Millennium wraz z ROR-em<<

Konto Oszczędnościowe Profit tylko z ROR-em

By otworzyć konto oszczędnościowe Banku Millennium, należy posiadać również ROR o nazwie Konto 360°. To ostatnie jest prowadzone za darmo – tak jak dostęp do wszystkich bankomatów w kraju, wykonywanie zwykłych przelewów internetowych oraz obsługa karty płatniczej – po zapewnieniu wpływów min. 1000 zł i wykonaniu jednej transakcji kartą albo Blikiem w miesiącu.

oszczędności na koncie

Raz w miesiącu możemy bezpłatnie przelać środki z rachunku oszczędnościowego. Za każdy kolejny transfer zapłacimy 7,5 zł.

Kolejnym argumentem za otwarciem rachunku może być premia 200 zł. Zgarniemy ją po spełnieniu warunku bezpłatności konta osobistego w kolejnych trzech miesiącach (listopad, grudzień, styczeń).

>>otwieram ROR w Banku Millennium z premią<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.