Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku na lepszych zasadach

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Podwyższone oprocentowanie, jakim w promocji objęte jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku, dotyczy teraz dwukrotnie większej kwoty. Limit wpłat podniesiono bowiem do 400 tys. zł. Wciąż też dostępna jest inna oferta, w ramach której zarobić można 2 proc.

W Getin Banku rozpoczęła się kolejna edycja promocji na nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Co prawda proponowane odsetki się nie zmieniły, ale klienci chcący bezpiecznie pomnażać swoje pieniądze mają powód do zadowolenia. Dlaczego?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku nadal na 0,5%

Otóż teraz mogą wpłacić na Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku większą kwotę. Organizacja kierowana przez Artura Klimczaka podwoiła bowiem limit wpłat objęty wyższym oprocentowaniem, czyli 0,5 proc. w skali roku. Teraz opiewa on na 400 tys. zł.

getin bank

Pozostałe parametry się nie zmieniły. Zatem podwyższona stawka naliczana jest przez trzy miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Getin Bank nalicza ją tym, którzy:

  1. Mają lub otworzą konto osobiste
  2. Wyrażą zgody marketingowe
  3. Zapewnią nowe środki, czyli nadwyżkę na produktach depozytowych (konta oszczędnościowe i techniczne oraz lokaty). Tym razem dzień salda bazowego wyznaczono na 13 czerwca.

Oferta dostępna jest do 30 czerwca.

Standardowe odsetki wynoszą 0,15 proc. Zatem pod prostymi warunkami można je potroić. Przy czym nawet podstawowa stawka w Getin Banku przewyższa średnią rynkową. Ta wg NBP jest na poziomie 0,03 proc.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 0,5%<<

Najlepsze konto oszczędnościowe wciąż dostępne

Jeśli jesteśmy nowymi klientami, możemy również skorzystać z innej oferty specjalnej. Chodzi o promocję „Bonus za aktywność”.

oszczędności na koncie oszczędnościowym

W jej ramach na koncie oszczędnościowym otrzymuje się 2 proc. w skali roku przez 12 miesięcy. To najwyższa stawka na rynku [sprawdź inne atrakcyjne propozycje]. W zamian trzeba zapewniać regularne wpływy na ROR min. 2 tys. zł. Kwota objęta wyższym oprocentowaniem to 10 tys. zł.

Ponadto nowi klienci mogą założyć Lokatę Mobilną na start ze stawką 2 proc. Depozyt trwa dwa miesiące i dostępny jest wyłącznie w aplikacji mobilnej. Limit wpłat to również 10 tys. zł.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.