Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji nr 38

Konto Mega Oszczędnościowe alior bank

Od środy 30 sierpnia będzie dostępne Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji nr 38. Tak jak obecnie po spełnieniu warunków umożliwi zarobek do 7 proc. w skali roku. Jednak kwota, jaką będzie można na nie wpłacić, zmaleje trzykrotnie.

We wtorek 29 sierpnia kończy się 37. edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego w Alior Banku. Zapewne część klientów chciałaby wiedzieć, co dalej. Spieszymy więc z informacjami.

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji nr 38 w szczegółach

Otóż w środę 30 sierpnia rozpocznie się kolejna odsłona oferty specjalnej na nowe środki. Po spełnieniu warunku aktywności Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji nr 38 będzie generować odsetki w wysokości 7 proc. w skali roku. Zatem stawka premiowa się nie zmieni.

Najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe w lipcu 2022

Wspomnianym wymogiem jest konieczność wykonania kartą do ROR-u pięciu transakcji bezgotówkowych w okresie rozliczeniowym. W przeciwnym razie instytucja kierowana przez Grzegorza Olszewskiego naliczy 5 proc. (bez zmian). Standardowa stawka wynosi 1-2 proc. w zależności od wielkości salda.

Tak jak dotychczas premiowe oprocentowanie będzie przysługiwać przez trzy miesiące od pierwszego zasilenia nowymi środkami. Te będą liczone względem stanu z 28 sierpnia na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i lokatach.

Na Konto Mega Oszczędnościowe w promocji nr 38 będzie można wpłacić 100 tys. zł. To trzy razy mniej niż obecnie. Jeśli więc planujemy ulokowanie tam większych kwot, warto zrobić to najdalej jutro i tym samym włączyć się jeszcze w edycję nr 37 na lepszych zasadach.

[Edytowany 16 października] Znamy szczegóły promocji nr 40 Konta Mega Oszczędnościowego, która ruszy we wtorek 17 października. Sprawdź szczegóły.

Lokaty w Alior Banku na 5-5,5%

Konto oszczędnościowe Alior Banku należy do najlepiej oprocentowanych na rynku [sprawdź ranking kont oszczędnościowych]. Można je założyć bez konieczności otwierania ROR-u. Jednak wtedy nie będą przysługiwać nam odsetki premiowe (dodatkowe 2 pp. do 5 proc.).

W wariancie z kontem osobistym wszystkie przelewy wewnętrzne w miesiącu są bezpłatne. Można więc pobierać środki w razie potrzeby, nie tracąc odsetek i nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku

Konto Mega Oszczędnościowe to niejedyna oferta depozytowa Alior Banku godna uwagi. Warto też rozważyć założenie 100-dniowej lokaty mobilnej na 5,5 proc. (jeśli dotąd nie aktywowaliśmy aplikacji tego banku) oraz lokaty na nowe środki na 5 proc.

Ta ostatnia jest dostępna w wersji na trzy miesiące, sześć miesięcy i rok. W związku z coraz większymi oczekiwaniami na obniżki stóp procentowych wybór lokat z dłuższym terminem zapadalności może być dobrym rozwiązaniem.

»Otwieram konto oszczędnościowe w Alior Banku na 6,5% z ROR-em«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.