40 zł za otwarcie konta w Alior Sync

Internetowe ramię Alior Banku kusi bonusem nowych klientów będących użytkownikami systemu PayPal. Żeby zgarnąć premię, muszą oni do 29 listopada założyć ROR ze specjalnego linka oraz w przeciągu miesiąca wykonać jedną operację bezgotówkową kartą.

[more]

 

Swoją propozycję internetowa odnoga Alior Banku kieruje do użytkowników platformy płatności online PayPal. Dzieje się tak nie bez powodu. Konto osobiste premia za otwarcie konta w Alior SyncAlior Sync jest zintegrowane z tą pozwalającą na anonimowe transakcje usługą popularną na całym świecie. Dzięki podpięciu rachunku PayPal pod ROR Alior Sync jego klient może szybko i bez prowizji dokonywać zasileń elektronicznej portmonetki.

W porównaniu do oferty ING Banku Śląskiego (100 zł za otwarcie konta), bonus Alior Sync wydaje się dość mały, ale mniejsze są też wymagania, żeby go zgarnąć. Chętny musi do 29 listopada br. złożyć wniosek ze specjalnego linka i do 27 grudnia br. wykonać jedną operację bezgotówkową przypisaną do rachunku kartą debetową.

Założenie ROR-u w internetowym oddziale Alior Banku, podobnie jak w 12 innych instytucjach, możliwe jest całkowicie online – poprzez przelew weryfikacyjny z innego rachunku bankowego. Z promocji nie mogą skorzystać obecni ani byli klienci Alior Banku ani Alior Sync.

 

Maciej Kusznierewicz



Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.