Bank Millennium podnosi oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Od najbliższego poniedziałku (3 marca) portugalska instytucja rusza z nową promocją. Za nowe środki zdeponowane na rachunku oszczędnościowym zapłaci nawet 3,3 proc. Podwyższona stawka będzie naliczana przez trzy miesiące.

[more]

 

Obecnie w Banku Millennium trwa promocyjna oferta, w ramach której oprocentowanie nowych środków wynosi 3,1 proc. w skali roku bez względu na wielkość ulokowanej sumy. Bonusowa propozycja kończy się w sobotę, tj. 1 marca.

Od kolejnego poniedziałku (3 marca) podmiot należący do Banco ComercialKonto Oszczędnościowe Banku Millennium 3,3% Portugues będzie płacić 3,3 proc. odsetek od kwot nie większych niż 50 tys. zł. Nadwyżka będzie mieć kupon w wysokości 3,1 proc. Z promocyjnych warunków będzie można skorzystać do 10 maja br., a podwyższone oprocentowanie będzie naliczane w cyklu miesięcznym przez trzy miesiące od dnia pierwszej wpłaty.

Przykładowo: jeśli ktoś przeleje 5 tys. zł na konto oszczędnościowe Banku Millennium 3 marca br., to odsetki 3,3 proc. będą mu naliczane przez 92 dni (3 czerwca). Gdy z wpłat dokonanych między 3 marca i 10 maja uzbiera się np. 51 tys. zł, kapitał do 50 tys. zł będzie oprocentowany na 3,3 proc., natomiast 1 tys. zł – na 3,1 proc.

Oszczędności, które nie spełniają kryterium „nowości”, będą mieć stawkę 1,6-2,25 proc. w zależności od salda. Nie dotyczy to środków ulokowanych na koncie w ramach trwającej właśnie promocji, która również gwarantuje utrzymanie oprocentowania (3,1 proc.) przez trzy miesiące.

Jeśli konkurencja nie odpowie podniesieniem stawek, portugalska instytucja przesunie się kosztem Alior Banku i BGŻ Optima na trzecie miejsce w naszym rankingu kont oszczędnościowych. Jego marcową edycję opublikujemy już w sobotę.

 

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.