Karta płatnicza Open Finance z herbem Falubazu Zielona Góra

Karta płatnicza z herbem Falubazu Zielona Góra

Żużlowy mistrz Polski jest czwartym klubem sportowym w Polsce, którego sympatycy mogą płacić za zakupy plastikiem przyozdobionym barwami ulubionej drużyny. Zobacz, jak prezentuje się karta płatnicza Open Finance z herbem Falubazu Zielona Góra.

Po piłce nożnej i siatkówce przyszedł czas na żużel. We współpracy ze SPAR Falubazem Zielona Góra Open Finance stworzył ofertę adresowaną do sympatyków żużlowego mistrza Polski.

Korzyści z posiadania klubowej karty płatniczej Falubazu

Firma kontrolowana przez Leszka Czarneckiego proponuje im: warunkowo bezpłatny rachunek zwany Kontem Kibica, spersonalizowaną kartę płatnicząkarta kibica Falubazu Zielona Góra i Open Finance Mastercard w z technologią PayPass w barwach ulubionej drużyny oraz 100-zł bon do wydania w klubowym sklepie.

Sympatycy Falubazu otrzymują też stały rabat w wysokości 10 proc. na zakupy w oficjalnym sklepie klubu. Po roku sumiennego użytkowania instrumentu płatniczego, czyli płaceniu nim minimum pięć razy w miesiącu przez 10 z 12 kolejnych miesięcy od podpisania umowy, otrzymają drugi kupon o wartości 100 zł.

Fani posługujący się plastikiem z herbem Falubazu mogą też przystąpić do programu lojalnościowego tworzonego przez kilkudziesięciu partnerów biznesowych zielonogórskiej ekipy. Proponują oni zniżki na swoje produkty i usługi.

Oferta nie różni się więc niczym od tych, które w ub.r. pośrednik stworzył wraz trzema innymi sportowymi podmiotami: Legią Warszawa, Transferem Bydgoszcz i Górnikiem Zabrze.

Jednak w przeciwieństwie do nich w przyszłości karta kibica Falubazu ma też pełnić funkcję identyfikacyjną. Będzie umożliwiać wejście na stadion w trakcie zawodów organizowanych na torze w Winnym Grodzie.

Koszty karty płatniczej z herbem Falubazu Zielona Góra

Co z kosztami? Prowadzone przez Getin Noble Bank (wraz Open Finance należą do tej samej grupy kapitałowej) Konto Kibica w standardowej taryfie – jako Konto Doskonałe – kosztuje 9,99 zł miesięcznie. Po wykonaniu pięciu operacji bezgotówkowych dołączoną do niego kartą opłata nie będzie naliczana.

Uwaga! Klient podpisuje zobowiązanie, że nie rozwiąże umowy o ROR przez minimum 24 miesiące. W przeciwnym razie będzie musiał oddać równowartość otrzymanego talonu w części proporcjonalnej do liczby miesięcy pozostałych do końca 24-miesięcznego okresu.

Edytowany 27.02.

W czasie trwania promocji, czyli przez 24 miesiące, bank nie nalicza opłaty za kartę. Tym samym kibice oszczędzają przynajmniej 72 zł (standardowo Getin pobiera 2,99 zł za każdy plastik wydany po 7 stycznia br.).

Ogólnie oferta jest warta rozważenia. Warunki umożliwiające zwolnienie z abonamentu nie są wygórowane. Nie trzeba, tak jak w przypadku standardowej taryfy Konta Doskonałego, zaprzątać sobie głowy zasilaniem rachunku pensją. Wielkim udogodnieniem są darmowe bankomaty.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.