Prześwietlamy promocję Getin Banku „Tańsze paliwo na Orlenie”

Instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego obiecuje klientom, którzy spełnią trzy warunki, 5-proc. zwrot wydatków opłaconych kartą na stacjach naszego narodowego czempiona. W ramach trwającej rok oferty bonusowej można odzyskać do 600 zł.

[more]

 

Z początkiem września Getin Bank ruszył z promocją „Tańsze paliwo na Orlen”. W jej ramach można odzyskać 5 proc. wydatków opłaconych kartą na stacjach naszej największej firmy paliwowej. Limit zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie. Premia przyznawana będzie co miesiąc przez rok. W sumie można zyskać 600 zł zwolnionych z podatku dochodowego.

Tak naprawdę zwrot będzie naliczany nie tylko od zakupionego paliwa, ale też dowolnych produktów kupionych na Orlenie, czyli m.in. jedzenia i czasopism.

 

Warunki i haczyki

Konto Getin Up ze zwrotem 5% za zakupy na Orlenie 

Premia przysługiwać będzie klientom posiadającym konto Getin Up. By się na nią załapać, trzeba w każdym miesiącu:

  1. Przelewać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 1 tys. zł (poza pensją liczą się również dochody z renty, emerytury, stypendium czy zasiłków)
  2. Wydawać kartą bezgotówkowo 300 zł,
  3. Mieć wyrażone wszystkie zgody marketingowe, czyli na otrzymywanie SMS-em i mailem informacji o promocjach i konkursach organizowanych przez Getin.

Bonus jest wypłacany do 15. dnia kolejnego miesiąca.

 

Uwaga! Teoretycznie bonusowa oferta skierowana jest do wszystkich klientów posiadających rachunek Getin Up, czyli także tych starych. W praktyce wykluczone są z niej osoby, które w momencie przystąpienia do promocji lub wcześniej korzystały z innej promocji Getin Banku (nie dotyczy pakietu korzyści „Mój Bank”). Ograniczenie to nie obejmuje osób z ROR-em w innej taryfie (np. Konta Słonecznego), ale wtedy muszą one przekonwertować konto na Getin Up.

Promocja trwa do końca lutego 2016 r. Za fakt przystąpienia do niej uznaje się zasilenie rachunku i wydanie plastikiem wskazanej wyżej kwoty. Od tego momentu zacznie biec 12-miesięczny okres oferty specjalnej.

 

Ile to kosztuje?

 

Konto Getin Up jest bezwarunkowo darmowe. Podobnie przelewy internetowe. ZaOpłaty konta Getin Up kartę bank pobiera 6,99 zł miesięcznie, ale po wydaniu nią 300 zł bezgotówkowo zwraca opłatę.

Standardowo bezpłatne są tylko bankomaty Euronetu, a każda wypłata z innej maszyny to koszt 3,5 proc., minimum 5 zł. Jednak po zasileniu konta wynagrodzeniem w wysokości 1 tys. zł i wydaniu plastikiem 300 zł klient nabywa prawo do bezpłatnych operacji we wszystkich urządzeniach na terenie kraju (to jeden z elementów wspomnianego pakietu korzyści).

Jeśli więc spełnimy w danym miesiącu wymagania promocji, podstawowe usługi związane z kontem Getin Up mamy za darmo. Ponadto zyskujemy możliwość odkładania pieniędzy na koncie oszczędnościowym ze stawką 4 proc. (dla salda nie większego niż 10 tys. zł) i gwarancją utrzymania oprocentowania do końca 2016 r. To kolejne udogodnienie wynikające z pakietu korzyści.

 

<<otwórz konto Getin Up>>

 

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.