Nasi wygrali, więc oprocentowanie lokaty wzrosło

Credit Agricole zaproponował kwartalny depozyt, którego finalna stawka zależała od wyniku meczu Polski z Irlandią Północną na Euro 2016. Zwycięstwo naszych sprawiło, że „Lokata Piłkarska”, która jest dostępna do środy, ma kupon w wysokości 3,2 proc.

[more]

 

Kilka dni temu opisywaliśmy „Lokatę Kibica” w Alior Banku. Jej oprocentowanie końcowe zależy od tego, ile bramek strzelą piłkarze Nawałki na francuskim turnieju (czytaj więcej na ten temat).

W niedzielę podobny produkt pojawił się w ofercie Credit Agricole. Jego stawka wyjściowa wynosiła 3 proc. w skali roku i zależała od wyniku pierwszego meczu Polaków na Euro. W razie wygranej Lewandowskiego i spółki instytucja kierowana przez Romualda Szeligę obiecała, że każdego gola naszych zawodników policzy podwójnie.

Lokata Piłkarska 3,2% w Credit Agricole 

Lokata Piłkarska na 3,2 proc.

 

Wynik 1:0 sprawił, że finalne oprocentowanie trzymiesięcznej „Lokaty Piłkarskiej” ustalono na poziomie 3,2 proc. w skali roku. W obecnych warunkach rynkowych to bardzo dobra propozycja. Gdzie są haczyki?

  1. By móc założyć lokatę, trzeba mieć konto osobiste w Credit Agricole (oferta dostępna jest również dla starych klientów).
  2. Maksymalna kwota to 10 tys. zł.
  3. Jednemu klientowi przysługuje prawo tylko do jednego depozytu.

Produkt dostępny jest do 15 czerwca. Zainteresowani powinni w pierwszej kolejności wypełnić formularz na Facebookowym profilu banku. Następnie do 10 lipca powinni opłacić wniosek. Mogą to zrobić poprzez dowolny kanał, np. przez internet albo w placówce.

 

Dodatkowe 250 zł dla nowych

 

Uwaga! Osoby, które nie mają i nie miały przez ostatni rok ROR-u w Credit Agricole, mogą przy okazji zainkasować premię 250 zł netto (chodzi o trwającą do 31 lipca promocjęPrzenieś konto z gwarancją satysfakcji”). By to zrobić, muszą:

  1. Otworzyć Konto PROSTOoszczędzające Plus z kartą debetową, wykorzystując procedurę przenosin rachunku.
    W imieniu klienta wszystkimi formalnościami zajmie się bank. W związku z tym w oddziale trzeba podpisać odpowiednie pełnomocnictwa, podać nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie (świadczenie), nazwę dotychczasowego banku, dotychczasowy numer rachunku w tym banku
    [chcę otworzyć].
  2. Przez trzy kolejne miesiące zapewnić nań wpływy w wysokości min. 1,5 tys. zł (liczą się też wpłaty własne).

Czy to się opłaca? Konto PROSTOoszczędzające Plus jest prowadzone bezpłatnie, jeśli posiadacz będzie je zasilać kwotą min. 1,5 tys. zł. Przelewy internetowe i wszystkie bankomaty krajowe (a do końca roku także na całym świecie) są darmowe. Karta kosztuje 7,90 zł miesięcznie, ale bank zwalnia z tej opłaty po wydaniu plastikiem co najmniej 500 zł.

 


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.