Money-back Banku Pocztowego pod lupą

darmowe wpłatomaty banku pocztowego

Aktywni klienci Banku Pocztowego mogą otrzymywać co miesiąc 10 proc. zwrotu wydatków opłaconych kartą w placówkach Poczty Polskiej. By zgarnąć bonus, muszą spełnić trzy warunki.

Od początku listopada we wszystkich placówkach własnych Poczty Polskiej (4600 miejsc) można płacić za zakupy kartą (czytaj więcej na ten temat). Teraz wraz z kontrolowanym przez siebie Bankiem Pocztowym (Poczta ma w nim 75 proc. udziałów) narodowy operator postanowił spopularyzować świadczone przez siebie usługi, kusząc klientów banku zwrotem części wydatków.

Maksymalny money-back Banku Pocztowego to 10 zł miesięcznie

W Banku Pocztowym wystartowała promocja „Zyskaj z kartą na Poczcie”. W jej ramach klienci posiadający w instytucji zarządzanej przez Sławomira Zawadzkiego konto i aktywną kartę płatniczą mogą przez trzy miesiące otrzymywać zwrot części należności poniesionych na Poczcie, za które zapłacili plastikiem wydanym przez ten bank.

Money-back w Banku Pocztowym

Premia, która jest zwolniona z podatku, wynosi 10 proc. i nie więcej niż 10 zł miesięcznie. Pod uwagę brane są wszystkie kategorie produktów i usług kupionych w placówkach Poczty Polskiej, a nie tylko usługi pocztowe. Nie trzeba więc kupować znaczka czy nadawać paczki, by móc liczyć na bonus. Wystarczy np. kupić gazetę, doładować telefon czy opłacić rachunki.

Zachęcamy klientów nie tylko do posiadania karty, ale przede wszystkim do aktywnego z niej korzystania. Dzięki temu łatwiej można uzyskać bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę, jak również comiesięczną premię – mówi Karolina Stefanowicz z Banku Pocztowego.

Warunki money-backu w Banku Pocztowym

Money-back przysługuje po spełnieniu trzech wymagań:

bank pocztowy_karta czerwona
  1. Wyrażenie zgód marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
  2. Wpływy min. 500 zł miesięcznie (chodzi o przelewy z innych banków)
  3. Wydatki bezgotówkowe kartą na co najmniej 300 zł miesięcznie poniesione w punktach handlowo-usługowych innych niż placówki Poczty.

Premia zostanie przekazana na rachunek do 15. dnia następnego miesiąca. Oferta specjalna trwa do końca stycznia 2017 r., choć bank zastrzega, że może ją wydłużyć. Dzięki niej można więc zyskać maksymalnie 30 zł.

Ile kosztuje konto w Banku Pocztowym?

To będące aktualnie w sprzedaży, czyli Pocztowe Konto ZawszeDarmowe, jest bezwarunkowo darmowe. Podmiot zarządzany przez Sławomira Zawadzkiego deklaruje, że nigdy nie zmieni tego parametru, czyli daje gwarancję bezpłatności.

groszowe_zyski_z_lokat

W jego ramach zwykłe przelewy internetowe także nic nie kosztują, a te w oddziałach i na Poczcie – 2,5 zł każdy. Klient płaci 5 zł za kartę debetową, ale jest zwalniany opłaty po wykonaniu nią operacji bezgotówkowych na co najmniej 300 zł w miesiącu. Uczestnik promocji, który wypełni jej wymagania, nie poniesie zatem kosztów posiadania karty.

Posiadacz plastiku może bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów PKO BP, BZ WBK i Planet Cash (łącznie to 1/3 działających w Polsce urządzeń). Każda wypłata z innych maszyn jest obciążana 5-zł prowizją. W przypadku wykupienia specjalnego abonamentu na bankomaty za 5 zł miesięcznie wszystkie wypłaty na całym świecie są bezpłatne.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.