Kasa za otwarcie konta w ING, BZ WBK i mBanku

premia 100 zł

Od 100 do 150 zł można zarobić na zawarciu umowy o konto w trwających promocjach. Sęk w tym, że nie wystarczy tylko otworzyć rachunek, bo banki wymagają od nas pewnej aktywności, a premię wypłacają dopiero po pewnym czasie.

Dopóki na rynku panuje konkurencja, dopóty nowi klienci zawsze będą przez banki mile widziani. Choć instytucje finansowe narzekają na rosnące obciążenia fiskalne, niektóre z nich nie rezygnują z promocji polegających na wypłacie premii pieniężnych za otwarcie rachunku. W trwających właśnie akcjach specjalnych organizowanych przez ING Bank Śląski, mBank i BZ WBK zarobimy od 100 do 150 zł.

120 zł za otwarcie konta w BZ WBK

To najkrótsza promocja. Można do niej przystąpić między 9 i 15 grudnia. W tym czasie należy zarejestrować się na stronie kontona4wraca.zpremia.pl, a następnie złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia i kartę poprzez wygenerowany link.

Konto Godne Polecenia w BZ WBK

By zgarnąć 120 zł, trzeba:

 1. Być nowym klientem
 2. Wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 3. Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji (współorganizatorem konkursu jest Agora)
 4. Zasilać rachunek min. 1 tys. zł w styczniu, lutym i marcu.

Jeden klient może złożyć tylko jeden wniosek. Premia trafi na nowo otwarty ROR do 30 kwietnia 2017 r.

Warto dodać, że otwierając promocyjne Konto Godne Polecenia, można otrzymać nie tylko bonus, ale też odsetki. Do końca 2017 r. środki zgromadzone na tym rachunku są oprocentowane na 4 proc. w skali roku (ale tylko saldo do 4 tys. zł, co daje zysk na poziomie 10,65 zł netto miesięcznie). Warunkiem naliczania odsetek jest wykonywanie w każdym miesiącu pięciu operacji bezgotówkowych dołączoną do ROR-u kartą debetową Visa Sol.

Opłaty związane z Kontem Godnym Polecenia:

 • prowadzenie: 0 zł,
 • e-przelewy: 0 zł (uwaga na kody SMS do zatwierdzania transakcji – od maja 2017 r. klient będzie płacić 20 gr za szóstą i kolejną taką wiadomość w miesiącu),
 • karta: 4 zł / 0 zł (po wykonaniu pięciu operacji płatniczych),
 • bankomaty: własne: 0 zł, obce: 3 proc., min. 5 zł (prócz bankomatów sieci Cashzone, które kosztują 2 zł od każdej operacji).

150 zł za otwarcie konta w mBanku

To oferta skierowana do klientów firmowych – mikroprzedsiębiorców, którzy prowadzą działalność nie dłużej niż rok.

rachunek firmowy mBiznes Konto Start w mBanku

By zgarnąć 150 zł, muszą oni:

 1. Być nowym klientem
 2. Wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 3. Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji (współorganizatorem jest portal Bankier.pl)
 4. Do 31 grudnia br. zarejestrować się na stronie zgarnijpremie.pl
 5. Do 31 stycznia 2017 r. za pośrednictwem tej witryny złożyć wniosek i otworzyć mBiznes Konto Start (zawarcie umowy o rachunek firmowy powinno nastąpić w ciągu 30 dni od złożenia wniosku).

Bonus zostanie przelany w okolicach końca lutego 2017 r. (do 24 lutego poinformuje o przyznaniu premii). Warto dodać, że oprócz nagrody pieniężnej za otwarcie konta klient może otrzymywać po 50 zł przez 12 miesięcy (chodzi o promocję „600 zł na ZUS”) . W tym celu musi on co miesiąc: wykonywać przelew do ZUS na min. 250 zł z nowo otwartego rachunku oraz jedną transakcję bezgotówkową kartą.

Opłaty związane z mBiznes Kontem Start:

 • prowadzenie: 0 zł,
 • e-przelewy: 0 zł / 1,5 zł (pięć darmowych w miesiącu pod warunkiem wykonania jednego transferu do ZUS; darmowe wszystkie przelewy do ZUS i US),
 • karta: 5 zł / 0 zł (po wykonaniu operacji płatniczych na 200 zł),
 • bankomaty: darmowe: Euronet, Planet Cash i PKO BP zł, obce: 3 proc., min. 5 zł (od 1 lutego 2017 r. także wypłaty mniejsze niż 100 zł z własnych maszyn będą obciążone prowizją w wysokości 1,3 zł).

Uwaga! Po roku od zawarcia umowy rachunek zostanie przekształcony w inny – wybrany przez klienta. W razie braku jego decyzji rachunek stanie się mBiznes Kontem Komfort kosztującym 25 zł miesięcznie.

<<otwieram konto z premią w mBanku>>

100 zł za otwarcie konta w ING Banku Śląskim

W tym przypadku czas na przystąpienie do promocji jest najdłuższy – należy to zrobić do końca lutego 2017 r. Tak jak u konkurentów oferta skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w ING między 1 lipca 2015 r. i 30 listopada 2016 r.

premia za otwarcie konta w ING Banku Śląskim

By zarobić 100 zł, trzeba:

 1. Do 28 lutego 2017 r. otworzyć ROR wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym
 2. Do 30 czerwca 2017 r. wydać dołączoną do rachunku kartą debetową min. 1 tys. zł.

Bonus zostanie wypłacony do 31 lipca 2017 r. Oznacza to, że przynajmniej do tego czasu nie wolno zrezygnować z żadnego z zakupionych produktów.

Warto dodać, że konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim oprocentowane jest na 2 proc. przez cztery miesiące od jego otwarcia.

Opłaty związane z Kontem Direct:

 • prowadzenie: 0 zł,
 • e-przelewy: 0 zł,
 • karta: 7 zł / 0 zł (po wykonaniu operacji płatniczych na 300 zł),
 • bankomaty: darmowe: Planet Cash, obce: 2,5 zł/op. (jedna darmowa wypłata miesiącu).

<<otwieram konto z premią w ING Banku Śląskim>>


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.