Ciekawa promocja konta firmowego w mBanku

konto firmowe w mBank

100 zł za otwarcie konta firmowego i wykonanie przelewu do ZUS oraz zwolnienie z podstawowych opłat przez dwa lata, a do tego 150 zł od Bankier.pl – to największe zalety oferty specjalnej mBanku skierowanej do nowych klientów będących przedsiębiorcami.

Z końcem roku mBank zakończył promocję skierowaną do właścicieli firm ze stażem krótszym niż rok. Mniej więcej w tym samym czasie uruchomił on ofertę specjalną adresowaną do przedsiębiorców działających dłużej. Chodzi o „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”.

A wydawca portalu Bankier.pl, w zamian za wykonanie jednej płatności kartą lub jednego przelewu wychodzącego, dorzuca do tego 150 zł.

Bezwarunkowy brak opłat za konto firmowe, kartę i przelewy w mBanku

W jej ramach klient, który do końca lutego otworzy rachunek firmowy mBiznes konto Standard i w ciągu 30 dni od tego faktu wykona z niego przelew do ZUS na min. 250 zł, otrzyma premię w wysokości 100 zł. Drugi bonus to bezwarunkowe zwolnienie z opłat na dwa lata za:

karta_do_konta_firmowego_mBanku
  • prowadzenie konta (normalnie 9 zł/mc, chyba że wykona się przelew do ZUS),
  • wydanie i obsługę karty (normalnie 5 zł/mc, chyba że wykona się nią operacje bezgotówkowe na 500 zł/mc),
  • standardowe, krajowe przelewy internetowe (normalnie 1,5 zł/szt.)

<<chcę otworzyć mBiznes konto Standard i zgarnąć 100 zł>>

Połowa bankomatów przy koncie firmowym mBanku za darmo

wpłatomat

Jeśli chodzi o bankomaty, to klienci firmowi mBanku w standardzie mogą bez prowizji pobierać gotówkę z maszyn własnych Euronetu, Planet Cash, BZ WBK. Łącznie to 11148 urządzeń, czyli połowa istniejących w Polsce. Koszt operacji w pozostałych bankomatach to 3 proc., min. 5 zł. Promocja niczego tu nie zmienia. Podobnie jest z wpłatomatami własnymi i Euronetu.

Należy jednak mieć na uwadze, że od 1 lutego wypłaty z dowolnej maszyny, opiewające na mniej niż 100 zł są obciążane prowizją w wysokości 1,3 zł.

Ponadto wszyscy posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za polecenia zapłaty i zlecenia stałe. Natomiast wypłaty i wpłaty gotówkowe w kasie obciążane są prowizją w wysokości 0,5 proc., min. 9 zł.

Umowa o konto firmowe mBanku – bez cyrografu

Poza osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą z oferty specjalnej mogą skorzystać: spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe.

mały ZUS dla małych przedsiębiorców

Instytucja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego nie wyznacza minimalnego okresu, na jaki trzeba zawrzeć umowę. Oznacza to, że po otrzymaniu bonusu albo po upływie dwóch lat od otwarcia konta można je zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Uwaga! Promocja trwa do 31 marca i przeznaczona jest dla nowych klientów firmowych. Chodzi o podmioty, których NIP nie widniał w bazie mBanku przed 28 lutego 2017 r.

<<chcę otworzyć mBiznes konto Standard i zgarnąć 100 zł>>


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.