Orange Finanse podnosi oprocentowanie konta oszczędnościowego

orange_finanse_logo

W ramach nowej promocji Orange Finanse zwiększy stawkę na koncie oszczędnościowym do 3,6 proc. w skali roku. Zmiany obejmą tylko nowych klientów.

Jak dowiedział się blog Obiektywne Finanse, jutro (18 sierpnia) formalnie rusza nowa edycja oferty specjalnej Orange Finanse. Polega ona m.in. na czasowym podwyższeniu oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym oraz dwuletniej gwarancji niezmienności opłat za konto osobiste i pozostałe podstawowe usługi finansowe.

Najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe – od Orange Finanse

W ramach jesienno-zimowej edycji promocji „Dobry Start z Orange Finanse” stawka na rachunku oszczędnościowym wynosić będzie 3,6 proc. przez pół roku od jego otwarcia. To o 0,1 pkt proc. więcej niż dotąd.

Pamiętajmy jednak, że wysoki kupon obejmuje tylko środki do 10 tys. zł. Nadwyżka pracuje w tempie 0,5-1 proc. w zależności od zgromadzonego salda, przy czym pierwszy próg to aż 50 tys. zł. Tyle samo wynosi standardowe oprocentowanie po upływie półrocznego okresu promocyjnego.

Konto oszczędnościowe w Orange Finanse

Od początku 2016 r. konto oszczędnościowe w Orange Finanse oferuje najwyższe odsetki na rynku. Pomarańczowy telebank nalicza je po spełnieniu kilku warunków, które nie zmieniły się w porównaniu do poprzednich edycji. Chodzi o:

  • status nowego klienta,
  • status klienta Orange, np. korzystanie z usług głosowych lub/i internetu mobilnego w ramach abonamentu albo w formule przedpłaconej (pre-paid),
  • otwarcie ROR-u (na szczęście jest on bezwarunkowo darmowy, tak samo jak karta, bankomaty w kraju i przelewy internetowe),
  • wyrażenie zgód marketingowych,
  • wykonywanie płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu.

Osoba otwierająca konto osobiste w Orange Finanse ma 60 dni na przystąpienie do oferty specjalnej, która obowiązuje do 1 lutego 2018 r. Może to zrobić poprzez serwis transakcyjny albo infolinię.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.