Kolejna promocja Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium

Konto oszczędnościowe w millennium bank

Oprocentowanie nowych środków na rachunku Profit Banku Millennium nadal wynosi 2,7 proc. i naliczane jest przez trzy miesiące. Oferta, z której skorzystają wszyscy klienci, dostępna jest do 25 sierpnia.

Dziś (8 lipca) rozpoczęła się dziewiąta już odsłona oferty specjalnej na Koncie Oszczędnościowym Profit. Oprócz dat jej warunki nie zmieniły się w porównaniu z poprzednimi edycjami.

Klienci przeżyli więc małe rozczarowanie. Liczyli bowiem, że w obliczu ruchów konkurencji (Credit Agricole, Getin Bank, Bank Pekao podniosły w ostatnim czasie odsetki do 3-3,5 proc.) także Bank Millennium zwiększy stawkę. Lecz nic takiego się nie stało.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<

Jak naliczane jest wyższe oprocentowanie w Banku Millennium?

Oznacza to, że oprocentowanie nowych środków wciąż wynosi 2,7 proc. w skali roku dla kwot nie większych niż 100 tys. Nadwyżka pracuje w tempie 1,4 proc. zł. Standardowe odsetki mieszczą się w przedziale 0,6-1,1 proc. w zależności od salda i są obliczane progowo, oddzielnie dla każdego przedziału kwotowego.

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane na 2,7%

Promocyjna stawka obowiązuje przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Za takowe organizacja, na czele której stoi Joao Bras Jorge, uznaje nadwyżkę względem łącznego stanu środków na:

  • rachunkach technicznych,
  • kontach osobistych,
  • rachunkach oszczędnościowych,
  • lokatach,
  • produktach strukturyzowanych w PLN.

Promocja dostępna jest do 25 sierpnia.

Co zrozumiałe, w przypadku nowych klientów saldo początkowe wynosi zero. Zatem każda ich wpłata oprocentowana jest na 2,7 proc.

Nowi klienci, którzy chcieliby skorzystać z oferty, muszą również otworzyć ROR o nazwie Konto 360°. Teraz jest to szczególnie opłacalne, bo za niewielką aktywność (wpływ min. 1 tys. zł i jedna transakcja kartą albo Blikiem w każdym z dwóch kolejnych miesięcy oraz wyrażenie zgód marketingowych) otrzymają 200 zł w gotówce. Ta promocja obowiązuje do 27 lipca.

Posiadaczowi konta oszczędnościowego w Banku Millennium przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący w miesiącu. Za każdy następny zapłaci on 7,5 zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em Konto 360°<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.