Konto oszczędnościowe BGŻ Optima nadal ze stawką 2,6%

BGŻ Optima

Internetowa marka BGŻ BNP Paribas uruchomiła nową promocję Rachunku Smart. Znów można na nim zarobić 2,6 proc., ale trzeba ulokować nowe środki.

Po kilku dniach od zakończenia poprzedniej promocji w BGŻ Optima rozpoczęła się nowa oferta specjalna dotycząca Rachunku Smart. W porównaniu z poprzednią edycją jej parametry nie zmieniły się.

Oprocentowanie w BGŻ Optima wróciło do poziomu 2,6 proc.

 Oznacza to, że oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym wciąż wynosi 2,6 proc. Maksymalna kwota objęta podwyższoną stawką wynosi 100 tys. zł. Promocja trwa do 5 listopada. Jako nowe środki organizacja kierowana przez Piotra Marciniaka uznaje nadwyżkę względem salda z 2 lipca.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego BGŻ Optima wynosi 2,6%

Pierwszy raz zdarzyło się, by BGŻ Optima wyznaczył saldo początkowe na dzień tak odległy od dnia początku nowej promocji. Z tego powodu wielu klientów pomstuje w internecie na oszczędnościową markę BGŻ BNP Paribas. Nie zdążyli bowiem w porę wycofać oszczędności i teraz muszą zadowolić się standardową stawką, która wynosi 0,7 proc. Oczywiście, jeśli wpłacą nowe środki, zarobią 2,6 proc.

Oprocentowanie Rachunku Głównego, który wycofano ze sprzedaży 23 czerwca ub.r., pozostało na poziomie 1,5 proc. Tutaj nie obowiązuje limit salda.

>>otwieram w BGŻ Optima konto oszczędnościowe na 2,6 proc. z lokatą na 3,5 proc.<<

Zalety Konta Smart w BGŻ Optima

Konto oszczędnościowe BGŻ Optima ma tę zaletę, że do jego otwarcia nie jest wymagane zawieranie umowy o ROR. Ponadto wszystkie przelewy wychodzące z niego są darmowe.

Na rynku nie ma drugiego takiego rachunku lokacyjnego. Co prawda w Banku Pekao, Banku Pocztowym, Alior Banku czy w ING Banku Śląskim można za darmo transferować pieniądze z konta oszczędnościowego dowolną liczbę razy, ale tylko na ROR prowadzony przez te instytucje. Jeśli nie otworzymy tam konta osobistego, pieniądze będziemy mogli wypłacić bezpłatnie tylko raz w miesiącu.

Zalety Konta Smart w BGŻ Optima

Przypomnijmy, że nowi klienci BGŻ Optima wraz z Kontem Smart mogą założyć dobrze oprocentowaną lokatę. Do wyboru mają:

  • Lokatę Bezkarną na 3,5 proc. (limit to 20 tys. zł) lub
  • Lokatę Bezkompromisową na 2,7 proc. (limit to 100 tys. zł).

Obie można zerwać bez utraty odsetek.

>>otwieram w BGŻ Optima konto oszczędnościowe na 2,6 proc. z lokatą na 3,5 proc.<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.