Konto oszczędnościowe Alior Banku nadal mocne

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank

Kolejna odsłona oferty specjalnej Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku nie przyniosła zmiany warunków. Nadal zarobimy na nim 2,7 proc. przez cztery miesiące, wpłacając nowe środki.

Organizacja kierowana przez Krzysztofa Bachtę uruchomiła piątą edycję promocji Konta Mocno Oszczędnościowego. W jej ramach płaci 2,7 proc. w skali roku przez cztery miesiące.

>>chcę otworzyć tylko Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<

Konto Mocno Oszczędnościowe dla nowych i obecnych klientów Alior Banku

Tak jak poprzednio, oferta ma pewne ograniczenia. Jednak nie są one specjalnie wygórowane.

Piąta edycja promocji Konta Mocno Oszczędnościowego Alior Banku

Po pierwsze, należy ulokować nowe środki. Chodzi o nadwyżkę w stosunku do salda z 18 stycznia. Liczy się stan środków na koncie osobistym, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach w PLN i walutach.

Po drugie, bonusowe odsetki dotyczą kwot nie większych niż 100 tys. zł. Okres czterech miesięcy liczony jest od pierwszego wpływu nowych środków. Ten powinien nastąpić nie później niż 12 marca, bo wtedy kończy się ta edycja promocji.

Standardowe oprocentowanie wynosi 0,89 proc. Wyliczane jest na bazie wskaźnika WIBID 1M (z 10. dnia miesiąca) pomniejszonego o 0,55 pkt.

Z oferty skorzystają nowi i obecni klienci. Ci drudzy otworzą Konto Mocno Oszczędnościowe z poziomu bankowości internetowej. Pozostali mogą zawrzeć umowę:

  • przelew autoryzacyjnym z innego banku,
  • podczas rozmowy wideo z konsultantem (wideoweryfikacja),
  • za pośrednictwem kuriera,
  • w oddziale.

Uwaga! Z tej odsłony promocji wykluczone są osoby, którym nie zakończył się jeszcze indywidualny okres naliczania oprocentowania bonusowego (cztery miesiące). W jego trakcie nie można bowiem przystąpić do kolejnej edycji oferty (§4 ust. 1 regulaminu).

>>chcę otworzyć tylko Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<

Konto Mocno Oszczędnościowe dostępne bez ROR-u

Sporym plusem rachunku jest brak konieczności otwierania kontaKonta oszczędnościowe w ofercie Alior Banku osobistego, czego wymaga zdecydowana większość banków. Lecz wtedy posiadacz może wykonać tylko jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy kolejny zapłaci 8 zł.

Natomiast wszystkie transfery na ROR w Alior Banku są bezpłatne. Jeśli nie chcemy płacić za utrzymanie Konta Jakże Osobistego, musimy wykazać się aktywnością (co miesiąc: wpływy 1,5 tys. zł i transakcje kartą na 300 zł).

Zaletą posiadania KJO jest możliwość otwarcia drugiego konta oszczędnościowego ze stawką 3 proc. i limitem salda 20 tys. zł. Przeczytaj recenzję tego rachunku.

Alternatywę stanowi ROR w taryfie Konto Internetowe. Nie trzeba do niego zamawiać plastiku. W takim układzie rachunek jest prowadzony bezpłatnie, a ewentualnych wypłat z bankomatów można dokonywać Blikiem.

>>chcę otworzyć tylko Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7%<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.