Na koncie oszczędnościowym Banku Millennium zarobimy 2,7%

Konto oszczędnościowe w millennium bank

Instytucja zarządzana przez Joao Bras Jorge’a wciąż oferuje przyzwoite oprocentowanie swojego rachunku oszczędnościowego, ale dwukrotnie zmniejszyła kwotę, jaką można na nim ulokować.

W Banku Millennium rozpoczęła się XII edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit. W zamian za wpłatę nowych środków otrzymuje się ponadprzeciętne odsetki. Wynoszą one 2,7 proc. w skali roku. Na tle średniej rynkowej to dość konkurencyjna stawka (mieści się w TOP7).

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium<<

Jak działa promocja Konta Oszczędnościowego Profit?

Uwaga! W najnowszej odsłonie oferty specjalnej saldo objęte podwyższonym kuponem spadła do 100 tys. zł (wcześniej było to dwa razy więcej). Od nadwyżki organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, dopisuje 1,4 proc.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium w promocji na nowe środki

Przy wyliczaniu nowych środków Bank Millennium uwzględnia stan:

  • konta osobistego,
  • rachunków oszczędnościowych,
  • rachunków technicznych,
  • lokat terminowych,
  • lokat strukturyzowanych.

Nowe środki to te, które stanowią nadwyżkę względem sumy sald wymienionych produktów z 12 stycznia.

Oprocentowanie naliczane jest przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Musi on nastąpić w okresie promocji, która trwa do 30 marca.

Później pieniądze pracują w standardowym tempie, czyli 0,6-1,1 proc. Chyba że wycofamy je w odpowiednim momencie (ostatni dzień promocji, czyli sobota) i ponownie wpłacimy, gdy rozpocznie się nowa edycja oferty specjalnej. Wówczas przedłużymy sobie dobre oprocentowanie.

Dotąd taki manewr się sprawdzał, bo Bank Millennium był regularny w wyznaczaniu dnia badania salda początkowego. Dzięki temu legalnie obchodzi się regulamin, bo obracając cały czas tymi samymi środkami, osiąga się ponadprzeciętne zyski.

Z konta oszczędnościowego można wykonać jeden darmowy przelew w miesiącu. Za każdy następny płaci się 7,5 zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium<<

Konto oszczędnościowe z kontem osobistym i premią w pakiecie

Dostęp do Konta Oszczędnościowego Profit wymaga otwarcia200 zł premii za otwarcie i korzystanie z konta 360 Banku Millennium ROR-u, np. Konta 360º. Jest ono darmowe po zasileniu min. 1 tys. zł i wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej kartą lub Blikiem w miesiącu. W zamian, oprócz zwolnienia z opłaty za rachunek podstawowy (8 zł), unika się opłaty za plastik (7 zł) i zyskuje bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

W trwającej promocji nowi klienci mogą zyskać 200 zł premii za otwarcie i aktywne korzystnie z konta osobistego w Banku Millennium. Trzeba też aktywować jego aplikację mobilną w swoim telefonie [biorę udział].

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em i premią<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.