Getin Bank nie rezygnuje z walki o pieniądze klientów

Getin bank

W kolejnej odsłonie promocji konta oszczędnościowego instytucja kierowana przez Artura Klimczaka utrzymała najwyższą stawkę na rynku (3,5 proc.) i do pięciu miesięcy wydłużyła gwarancję oprocentowania.

Wbrew pozorom można bezpiecznie ulokować pieniądze na wysoki procent bez konieczności mrożenia ich na dłużej. Świetny przykład to konto oszczędnościowe Getin Banku w promocji na nowe środki. Właśnie ruszyła jej kolejna edycja.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

Konto oszczędnościowe Getin Banku 3,5% w promocji na nowe środki

Stawka specjalna wciąż wynosi 3,5 proc. w skali roku. Obecnie żaden bank nie płaci więcej (więcej atrakcyjnych opcji znajdziesz w rankingu bloga Obiektywnie o Finansach).

Najlepsze konto oszczędnościowe ma Getin Bank, który płaci 3,5% w promocji na nowe środki

Tyle otrzymuje się za wpłatę nowych środków. Chodzi o nadwyżkę względem salda z 6 stycznia, które wyliczane jest przy uwzględnieniu stanu rachunków oszczędnościowych, lokat, rachunków techniczne do zakładania lokat oraz IKE.

W tej edycji oferty oprocentowanie obowiązuje nie przez trzy, ale aż przez pięć miesięcy od pierwszego zasilenia. Podwyższona stawka obejmuje saldo do 400 tys. zł.

Promocja dostępna jest do 3 lutego, choć Getin Bank już wielokrotnie ją przedłużał. Standardowo organizacja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego proponuje odsetki w wysokości 0,85-1,25 proc. (akurat dla 400 tys. zł wynoszą one 1,05 proc.).

Uwaga! Oprocentowanie bonusowe przysługuje po spełnieniu dwóch warunków:

  1. Posiadanie ROR-u (chodzi o Konto Proste Zasady – darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą debetową albo Blikiem, bo normalnie kosztuje 8 zł; do tego bezpłatna karta, przelewy internetowe i wszystkie bankomaty w kraju)
  2. Wyrażenie i nieodwoływanie zgód marketingowych.

W każdym miesiącu z konta oszczędnościowego można wykonać jeden darmowy przelew. Za każdy następny płaci się 9 zł. W promocji można mieć tylko jeden rachunek oszczędnościowy.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

Roczna gwarancja oprocentowania na koncie oszczędnościowym

Ci z obecnych klientów, którzy uczestniczą w jednej z poprzednichKonto oszczędnościowe Getin Banku w promocji dla nowych klientów odsłon promocji na nowe środki, muszą poczekać na jej zakończenie. W danym czasie można bowiem korzystać tylko z jednej oferty specjalnej.

Nowi klienci mogą dodatkowo przystąpić do promocji, w ramach której zyskuje się roczną gwarancję utrzymania oprocentowania na poziomie 3,5 proc. Jednak w niej dopuszczalne saldo wynosi 10 tys. zł. Trzeba też wykazać się comiesięcznymi wpływami na konto osobiste (min. 1 tys. zł).

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.