Konto oszczędnościowe Getin Banku wciąż daje zarobić najwięcej

Getin bank

Instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego znów przedłużyła ofertę specjalną swojego rachunku lokacyjnego. Wpłacając nowe środki, można na pięć miesięcy zagwarantować sobie najwyższe oprocentowanie na rynku.

Getin Bank po raz kolejny przedłużył promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oznacza to, że wciąż można na nim zarobić 3,5 proc. w skali roku, wpłacając nowe środki. Ale nie może to być więcej niż 400 tys. zł, gdyż taki obowiązuje limit kwotowy.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

Promocja konta oszczędnościowego Getin Banku na nowe środki

Konto oszczędnościowe Getin Banku w promocji na nowe środki ze stawką 3,5% Tym razem organizacja kierowana przez Artura Klimczaka wyznaczyła dzień salda początkowego na 27 stycznia. Zatem środki będące nadwyżką w stosunku do stanu z tego dnia objęte są podwyższoną stawką. Zaangażowanie klienta wyliczane jest przy uwzględnieniu stanu rachunków oszczędnościowych, lokat, rachunków techniczne do zakładania lokat oraz IKE.

Standardowo Getin Bank płaci 0,85-1,25 proc. (dla 400 tys. zł odsetki wynoszą 1,05 proc.). Podwyższone oprocentowanie naliczane jest przez pięć miesięcy (152 dni), licząc od pierwszego wpływu nowych środków.

Promocja trwa do 3 marca. Mogą z niej skorzystać dotychczasowi i nowi klienci. Ci pierwsi tylko pod warunkiem, że nie uczestniczą obecnie w żadnej z poprzednich edycji. W przypadku tych drugich saldo bazowe z 27 stycznia wynosi 0 zł, zatem każde zasilenie objęte jest bonusową stawką.

Ponadto mogą oni wziąć udział w drugiej ofercie specjalnej. W jej ramach oprocentowanie też wynosi 3,5 proc., ale naliczane jest przez rok. Jednak limit salda to 10 tys. zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<

Konto oszczędnościowe z warunkowo darmowym ROR-em

Skorzystanie z obu ofert wymaga posiadania lub otwarcia kontaOprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku osobistego w Getin Banku. Chodzi o Konto Proste Zasady, które jest darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą albo Blikiem w miesiącu. W przeciwnym razie kosztuje 8 zł. Pozostałe usługi (karta debetowa, przelewy internetowe, wszystkie bankomaty w kraju) są dostępne bez opłat.

W każdym miesiącu z rachunku oszczędnościowego można wykonać jeden darmowy przelew. Za każdy następny płaci się 9 zł.

W rankingu kont oszczędnościowych bloga Obiektywne Finanse oba rachunki Getin Banku w wariancie promocyjnym zajmują dwa czołowe miejsca.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.