Szybko i bezpiecznie zdobywamy pieniądze na naprawę auta

chwilówka za darmo i pozyczka online w 15 minut

Wydatki związane z usunięciem defektu w pojeździe nie muszą rujnować nam domowego budżetu. Dzięki zaciąganej całkowicie przez internet pożyczce na raty można błyskawiczne zorganizować środki na nieprzewidziane wydatki.

Materiał partnera

Awaria samochodu nie cieszy nikogo – szczególnie, gdy budżet domowy nie jest przygotowany na dodatkowe wydatki. Wizyta u mechanika i zakup części to często koszt kilkuset złotych. Nie można go odroczyć, jeśli auto stanowi główny środek transportu do pracy lub narzędzie pracy.

Pożyczka ratalna to oferta idealna na nagłe wydatki

Na szczęście braki w portfelu można szybko uzupełnić. W tym celu warto skorzystać z oferty firmy pożyczkowej.

Wiele z nich proponuje swoim klientom bardzo bezpieczne i korzystne warunki. Oferują one pożyczkę ratalną. Co to takiego?

pieniądze
fot. pixabay.com

Pożyczka na raty to jedno z najlepszych rozwiązań w takich nieprzewidzianych sytuacjach. Dlaczego? Nie trzeba spłacać całej kwoty w krótkim terminie.

Poza tym w przypadku awarii samochodu wypłacana kwota może być całkiem duża. Jednak jej spłata nie musi być uciążliwa, o ile należność zostanie rozłożona na dogodne raty.

Błyskawiczne i bezpieczne zaciąganie pożyczki na raty

Zanim wypełnimy formularz na pierwszej lepszej stronie znalezionej w internecie, przejrzyjmy ranking pożyczek ratalnych. Dowiemy się z niego, która firma pożyczkowa ma najkorzystniejszą ofertę, czy proponuje jakieś bonusy (np. pierwszą pożyczkę bez odsetek), jak szybko wypłaca środki.

chwilowka_online

Wiele pożyczek pozabankowych udzielanych jest całkowicie online. To sprawia, że nie trzeba poświęcać czasu na osobistą wizytę w placówce. Ponadto cały proces kredytowy – od wypełnienia wniosku przez weryfikację danych, wydanie decyzji po przelanie pieniędzy na rachunek bankowy – bardzo często zajmuje zaledwie jeden dzień.

Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód można natychmiast odstawić do warsztatu i wkrótce znów cieszyć się sprawnym pojazdem.

Czego się spodziewać przy zaciąganiu pożyczki na raty?

Większość instytucji pozabankowych udzielających pożyczek ratalnych wymaga od klientów minimum formalności. Oznacza to, że osoba zainteresowana takim wsparciem musi wykonać zaledwie kilku kroków.

bankowosc_internetowa

Pierwszym jest wypełnienie formularza z podstawowymi danymi osobowymi. Dokument jest analizowany przez firmę pożyczkową, co trwa kilka-kilkanaście minut.

W razie wydania pozytywnej decyzji klient:

  • akceptuje warunki wybranej pożyczki,
  • wykonuje przelew weryfikacyjny o wartości 1 gr lub 1 zł (w ten sposób potwierdza swoją tożsamość).

Kokos.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.