Konto oszczędnościowe Getin Banku wciąż dobre – ale dla mniejszych kwot

Getin bank

W nowej odsłonie promocji na nowe środki konto oszczędnościowe Getin Banku nadal przynosi 3 proc. odsetek. Jednak dwukrotnie zmniejszył się maksymalny wkład objęty atrakcyjnym oprocentowaniem.

Zgodnie z oczekiwaniami organizacja kierowana przez Artura Klimczaka uruchomiła dziś (22 lipca) kolejną (XXII) edycję promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Jednak wbrew obawom nie zmniejszyła stawki.

Konto oszczędnościowe Getin Banku jednym z najlepszych na rynku

Ta wciąż wynosi 3 proc. w skali roku i jest naliczana przez cztery miesiące (122 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Obecnie na rynku znajdziemy tylko dwie lepsze oferty. Więcej w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

konto oszczędnościowe Getin Banku

Niestety, jest też zła wiadomość. Wkład objęty podwyższonymi odsetkami zmniejszył się dwukrotnie – do 200 tys. zł. Natomiast dla nadwyżki między 200 a 400 tys. zł obowiązuje kupon 2 proc. (normalnie byłoby to 1,05 proc.). W pozostałych przypadkach Getin Bank stosuje podstawowe oprocentowanie, czyli 0,85-1,25 proc. w zależności od salda.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3% z ROR-em<<

Trzy proste warunki promocji na nowe środki w Getin Banku

Oferta jest dostępna do 18 sierpnia. By z niej skorzystać, należy:

  • posiadać lub otworzyć ROR w Getin Banku (jest on bezpłatny po wykonaniu jednej płatności kartą albo Blikiem w miesiącu),
  • wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
  • wpłacić nowe środki – nadwyżkę względem stanu z 15 lipca (przy jej obliczaniu bank bierze pod uwagę nie tylko konta oszczędnościowe, ale też konto osobiste, lokaty i rachunki techniczne).
oszczędności w Getin Banku

Standardowo z tej odsłony oferty wykluczone są osoby, które uczestniczą jeszcze w poprzedniej edycji promocji. Nie mogą w niej wziąć udziału również posiadacze rachunków wspólnych.

Konto oszczędnościowe Getin Banku jest darmowe w prowadzeniu. W każdym miesiącu można jeden raz wypłacić z niego pieniądze. Za każdy kolejny transfer wewnętrzny płaci się 9 zł. Nie dotyczy to sytuacji, gdy środki chcemy przelać na lokatę (a tę można zerwać od razu).

>>otwieram rachunek oszczędnościowy w Getin Banku na 3% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.