Najlepsze konto oszczędnościowe wciąż ma Citi Handlowy

Konto SuperOszczędnościowe Citibanku citi handlowy

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę uruchomiła kolejną edycję promocji z darmowym kontem osobistym, do którego dołącza najlepsze konto oszczędnościowe (4 proc.). Jednak oferta ma pewne wady, w tym niski limit wpłat.

W ostatnich miesiącach na czele rankingu kont oszczędnościowych bloga Obiektywne Finanse plasuje się Citi Handlowy. Wszystko za sprawą promocji dla nowych klientów „Oszczędzanie z Kontem Internetowym Citi Priority”.

Najlepsze konto oszczędnościowe pod czterema warunkami

Właśnie wystartowała jej trzecia edycja, która potrwa do 14 stycznia 2020 r. Przystępując do niej, zyskuje się gwarancję utrzymania oprocentowania 4 proc. przez cztery miesiące. Niestety, podwyższona stawka obejmuje środki do 10.000 zł.

4 procent na koncie oszczędnościowym Citi Handlowego

Wymagania?

 1. Status nowego klienta
  Brak konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym od 1 stycznia 2017 r. (również w charakterze posiadacza bądź pełnomocnika)
 2. Wyrażenie zgód marketingowych
 3. Otwarcie konta osobistego Citi Priority i konta oszczędnościowego
 4. Comiesięczny wpływ wynagrodzenia na ROR min. 2000 zł
  Ważne! Nie będą uznawane przelewy z innych kont osobistych prowadzonych przez Citi Handlowy, z rachunków uczestnika promocji w innych bankach ani wpłaty w oddziałach i wpłatomatach.

Standardowe odsetki to 0,1 lub 0,8 proc. w zależności od zgromadzonych środków. Te bonusowe wypłacane są do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunku wpływu wynagrodzenia.

Darmowe konto osobiste na dokładkę

Najlepsze konto oszczędnościowe to niejedyna nagroda w tej promocji. Drugą stanowi bezwarunkowe zwolnienie z opłat za podstawowe usługi do 1lipca 2021 r. Obejmuje ono:

brak opłat za konto
 • konto osobiste,
 • zwykłe przelewy internetowe krajowe,
 • kartę debetową z funkcją wielowalutowości (z tym że przełączanie między EUR, USD i GBP odbywa się ręcznie, bo plastik sam nie wykrywa waluty transakcji),
 • konta walutowe,
 • wszystkie bankomaty na świecie (nie dotyczy ewentualnych kosztów narzucanych przez operatorów tych maszyn).

Do tego co miesiąc można wysłać trzy bezpłatne przelewy ekspresowe (Express Elixir).

Wg normalnego cennika utrzymanie konta Citi Priority kosztuje 30 zł miesięcznie. By ich nie płacić, trzeba zapewnić wpływy min. 5000 zł albo utrzymać średnie saldo miesięczne na wszystkich rachunkach w wysokości 30.000 zł.

Citi_Handlowy

Uwaga! Przystępując do promocji, traci się prawo do darmowych wpłat i wypłat w oddziale. Trzeba też liczy się z wyższymi kosztami przelewów realizowanych w placówce oraz opłatą za usługę bankowości telefonicznej. Lepiej więc nie korzystać z tych usług.

***

W nieco zmienionej wersji tej promocji Citi Handlowy płaci na koncie oszczędnościowym 3 proc. przez pół roku z limitem wpłat 100.000 zł. Jednak trzeba też wyrobić kartę kredytową (ale w zamian można również zdobyć 400-zł bon do zrealizowania np. na Allegro, w Leroy Merlin lub Biedronce albo smartfon).

>>otwieram konto oszczędnościowe na 3% z kontem osobistym<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.