Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Konto Proste Zasady getin bank

W porównaniu do dotychczasowej oferty Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku objęte jest tą samą stawką promocyjną, ale niższym oprocentowaniem standardowym. Nowy rachunek wyróżnia się brakiem opłat za wszystkie przelewy wewnętrzne.

Przy okazji nowej edycji promocji „Na nowe środki” Getin Bank nieco odświeżył ofertę konta oszczędnościowego, m.in. nadając mu nową nazwę. Natomiast parametry i wymagania oferty specjalnej nie zmieniły się.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku na 2,8%

Oznacza to, że wpłacając na Elastyczne Konto Oszczędnościowe nowe środki (nadwyżkę względem stanu z 17 września), zarobimy 2,8 proc. w skali roku przez cztery miesiące dla kwot do 200 tys. zł. Od nadwyżki między 200 a 400 tys. zł stawka wynosi 2 proc. Kapitalizacja odbywa się na koniec miesiąca kalendarzowego.

Promocja dostępna jest do 3 listopada. Uczestniczą w niej tylko rachunki indywidualne.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

By z niej skorzystać, należy:

  1. Mieć lub otworzyć konto osobiste
  2. Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych
  3. Wpłacić nowe środki.

Przy wyliczaniu salda początkowego organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka bierze pod uwagę stan środków z 17 września na kontach oszczędnościowych (w tym IKE), lokatach i rachunkach technicznych. Tak jak do tej pory w promocji uczestniczą jedynie rachunki indywidualne.

Uwaga! Nowi klienci mogą połączyć ofertę na nowe środki z promocją „Bonus za aktywność”. W tym przypadku oprocentowanie wynosi 3,5 proc. i jest naliczane przez 12 miesięcy dla kwot do 10 tys. zł. Warunki to: otwarcie ROR-u, comiesięczne wpływy min. 1 tys. zł oraz zgody marketingowe.

>>otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku na 2,8% z ROR-em<<

Nowe konto oszczędnościowe Getin Banku z darmowymi przelewami

W porównaniu do poprzednich odsłon oferty zaszły dwie zmiany. Teraz standardowe oprocentowanie wynosi 0,5 proc., a nie jak wcześniej 0,85-1,25 proc. Lecz nową stawką podstawową objęte są rachunki otwarte od 23 września. Zatem skorzystanie z oferty promocyjnej wymaga od obecnych klientów otwarcia rachunku EKO lub przekształcenia starego.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Druga nowość to darmowe przelewy wewnętrzne, tj. z konta oszczędnościowego na ROR. Dotychczas posiadaczowi rachunku przysługiwał jeden bezpłatny transfer w miesiącu, a za kolejny płacił on 9 zł. Nowa tabela opłat i prowizji znosi opłaty za wszystkie przelewy wewnętrzne realizowane w bankowości elektronicznej, czyli w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

Ważne! Zwolnienie obowiązuje do końca przyszłego (2020) roku i dotyczy tylko przekazów z Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Ze starych rachunków oszczędnościowych, które można przekształcić w EKO w oddziale lub na infolinii, przelewy realizowane są na dotychczasowych zasadach.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Getin Banku na 3,5% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.