Całkiem dobre konto oszczędnościowe Banku Millennium ze stawką 2,7%

Konto oszczędnościowe w millennium bank

Mając konto oszczędnościowe Banku Millennium, możemy otrzymywać 2,7 proc. odsetek. Musimy jednak wpłacić na nie nowe środki, tj. nadwyżkę względem stanu z 16 listopada. Rachunek należy do szerokiej czołówki rynkowej pod względem wysokości oprocentowania.

Zgodnie z oczekiwaniami ekspertów organizacja, której przewodzi Joao Bras Jorge, uruchomiła kolejną (już XVIII) edycję promocyjnego oprocentowania swojego Konta Oszczędnościowego Profit. W porównaniu do poprzednich odsłon warunki obecnej oferty specjalnej nie zmieniły się.

Konto oszczędnościowe Banku Millennium w kolejnej promocji na nowe środki

Oznacza to, że wpłacając nowe środki na konto oszczędnościowe Banku Millennium, zarobimy 2,7 proc. w skali roku. Podwyższone oprocentowanie naliczane jest przez trzy miesiące, a dokładnie – przed 92 dni, licząc od pierwszego wpływu nowych środków.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Za takowe bank uznaje nadwyżkę względem stanu z 16 listopada. Przy wyliczaniu salda bazowego bierze on pod uwagę: rachunki bieżące, oszczędnościowe (w tym IKE), techniczne, lokaty i produkty strukturyzowane. Jeśli więc 16 listopada trzymaliśmy w Banku Millennium łącznie 10 tys. zł, to dopiero nadwyżka ponad tę kwotę przyniesie nam 2,7 proc. odsetek. Standardowa stawka wynosi 0,6-1,1 proc. w zależności od wielkości środków zdeponowanych na rachunku.

Promocja obowiązuje do 11 stycznia 2020 r. Podwyższony kupon obejmuje oszczędności do 100 tys. zł.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium<<

Konto Oszczędnościowe Profit z warunkowo darmowym ROR-em

By otworzyć konto oszczędnościowe Banku Millennium, trzeba tam mieć również ROR. Chodzi o Konto 360°.

Za jego prowadzenie i obsługę karty płaci się co miesiąc 15 zł (8+7), ale można tej opłaty uniknąć. Wystarczy wpływ łącznie 1 tys. zł i jedna płatność kartą albo Blikiem. Wówczas możemy też pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.

konto oszczędnościowe Banku Millennium

Pamiętajmy również, że w każdym miesiącu przysługuje nam jeden darmowy przelew z konta Oszczędnościowego na ROR. Za każdy kolejny zapłacimy 7,5 zł.

Pod względem wysokości oprocentowania Konto Oszczędnościowe Profit należy do szerokiej czołówki rynkowej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w rankingu bloga Obiektywne Finanse.

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit na 2,7% wraz z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.