Konto Oszczędnościowe Profit po staremu, czyli ze stawką 2,7%

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W kolejnej odsłonie promocji Bank Millennium utrzymał oprocentowanie, jakim objęte jest Konto Oszczędnościowe Profit, i minimalnie wydłużył okres naliczania wyższych odsetek. Do tego płaci nowym klientom 200 zł.

Zgodnie z przewidywaniami Bank Millennium uruchomił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. To już jej XIX odsłona.

W porównaniu do poprzednich najważniejsze zasady niemal nie zmieniły się, choć była niepewność, że oferta się pogorszy. W połowie grudnia organizacja kierowana przez Joao Bras Jorge’a zapowiedziała bowiem na luty obniżkę oprocentowania podstawowego z 0,6-1,1 do 0,5-0,8 proc.

Konto Oszczędnościowe Profit w rynkowej czołówce

W promocji Konto Oszczędnościowe Profit wciąż przynosi w skali roku 2,7 proc. odsetek. Stawka obejmuje kwotę do 100 tys. zł i jest naliczana przez 100 dni od pierwszego zasilenia nowymi środkami.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 11 stycznia. Przy jej wyliczaniu bank uwzględnia: rachunki techniczne, bieżące, oszczędnościowe, lokaty i produkty strukturyzowane.

W porównaniu do ostatniej edycji nastąpiło wydłużenie okresu naliczania wyższych odsetek. Jednak różnica jest minimalna i wynosi osiem dni.

Poza tym okres przystępowania do oferty specjalnej też jest dłuższy i trwa dziewięć tygodni. Obecna promocja kończy się 14 marca.

Pod względem wysokości oprocentowania konto oszczędnościowe Banku Millennium należy do szerokiej czołówki rynkowej. Kilka instytucji płaci więcej, ale mocno limituje kwoty możliwe do zdeponowania na lepszych warunkach. Tu znajdziesz szczegółowy ranking.

>>otwieram konto oszczędnościowe Banku Millennium na 2,7%<<

Premia za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium

Bank Millennium prowadzi rachunek oszczędnościowy bezpłatnie. Co miesiąc pozwala na wykonanie jednego darmowego przelewu wychodzącego na konto osobiste. Za każdy kolejny pobiera 7,5 zł.

Konto Oszczędnościowe Profit otwiera się wraz z ROR-em. Może to być Konto 360°, które jest darmowe – tak jak karta i wszystkie bankomaty w kraju – po wykazaniu się aktywnością. Chodzi o wpływy 1 tys. zł i jedną transakcję kartą albo Blikiem w miesiącu.

Premia za otwarcie konta w Banku Millennium

Do 28 stycznia można zdobyć 200 zł premii za jego otwarcie. W tym celu trzeba tylko:

  • aktywować aplikację oraz
  • w lutym, marcu i kwietniu spełnić opisany wyżej warunek aktywności.

>>chcę otrzymać 200 zł za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.