Konto oszczędnościowe Banku Pekao wciąż atrakcyjne, ale krócej

Konto Przekorzystne i konto oszczędnościowe banku pekao

Ten, kto otworzy konto oszczędnościowe Banku Pekao, nadal może zarobić 3 proc. w skali roku, co jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Jednak w obecnej edycji promocji o połowę skrócił się okres naliczania podwyższonych odsetek.

Organizacja kierowana przez Marka Lusztyna ruszyła z kolejną edycją promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. W porównaniu do poprzedniej odsłony akcji podwyższona stawka nie zmieniła się.

Konto oszczędnościowe Banku Pekao ze stawką 3%

Oznacza to, że konto oszczędnościowe Banku Pekao wciąż daje zarobić 3 proc. w skali roku. W obecnych warunkach to jeden z najwyższych kuponów na rynku. Dziś więcej płacą tylko Citi Handlowy i Getin Bank [sprawdź ranking].

konto oszczędnościowe Banku Pekao ze stawką 3%

Kwota objęta atrakcyjnymi odsetkami wynosi, tak jak dotychczas, 30 tys. zł (lub 100 tys. zł w przypadku posiadaczy Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego). Jednak w tej edycji skrócił się okres ich naliczania. Obecnie wynosi on cztery miesiące (120 dni) od otwarcia rachunku, a w poprzedniej edycji był o połowę dłuższy (180 dni). Później stawka spada do standardowego poziomu 0,7 proc. w skali roku.

Promocja trwa do 31 marca. Mogą z niej skorzystać:

  • nowi klienci, którzy otworzą także konto osobiste,
  • dotychczasowi klienci, którzy przez cały poprzedni rok utrzymywali na wszystkich posiadanych rachunkach (płatniczych i lokatach) średnie miesięczne saldo łącznie poniżej 50 zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe Banku Pekao na 3%<<

Premia za otwarcie konta w Banku Pekao

Dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe to niejedyny bonus, jaki czeka na nowych klientów Banku Pekao. Mogą oni zdobyć również premię za otwarcie ROR-u.

200 PLN
fot. freeimages.com

W zależności od kanału zawarcia umowy (online z wykorzystaniem selfie lub wizyta w oddziale) nagroda wynosi 200 lub 100 zł. Warunkiem jej przyznania jest:

  • wykonanie kartą albo aplikacją min. jednej transakcji bezgotówkowej i
  • zapewnienie jednorazowego wpływu min. 500 zł.

Czas na spełnienie promocyjnych wymagań upływa z końcem kolejnego miesiąca po zawarciu umowy o Konto Przekorzystne. Wyższy bonus bank wypłaca tym, którzy spełnią opisane wymagania również w każdym z trzech kolejnych miesięcy, czyli w sumie czterokrotnie.

>>chcę otworzyć konto osobiste w Banku Pekao i zgarnąć 200 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.