Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku opiera się spadkom

Oferta oszczędnościowa Getin Banku

Prowadzone przez Getin Bank Elastyczne Konto Oszczędnościowe należy do grona rachunków, które oparły się obniżkom oprocentowania. Wpłacając na nie nowe środki, wciąż zarobimy 2,7 proc. A jeśli jesteśmy nowymi klientami, przysługuje nam stawka 3,5 proc.

Mimo obniżki stóp procentowych NBP i redukcji stawek przez niektórych konkurentów Getin Bank ruszył właśnie z szóstą edycją promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Polega ona na podwyższeniu oprocentowania ze standardowych 0,5 do 2,7 proc. w skali roku.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe da zarobić pod trzema warunkami

Oczywiście jest to oferta obwarowana wymogami. By z niej skorzystać, należy:

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku
  1. Wpłacić nowe środki
    Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 31 marca na wszystkich lokatach, rachunkach oszczędnościowych (w tym IKE) i technicznych
  2. Posiadać konto osobiste w Getin Banku
    Za jego otwarcie można otrzymać karty podarunkowe Decathlona o łącznej wartości 100 zł. W tym celu trzeba w aplikacji banku wykonać jeden przelew, wydać kartą po 200 zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy i zapewnić wpływ na rachunek min. 1 tys. zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy.
  3. Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych.

W promocji biorą udział tylko rachunki indywidualne. Do tej edycji nie mogą przystąpić klienci, którzy uczestniczą w poprzedniej odsłonie (muszą poczekać do kolejnej).

Oferta obowiązuje do 5 maja i obejmuje kwoty do 400 tys. zł (cztery razy więcej niż ostatnio). Podwyższona stawka przysługuje przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego wpływu nowych środków, co musi nastąpić najpóźniej 5 maja.

Ofertę na nowe środki można połączyć z promocją dla nowych klientów. Im instytucja kontrolowana przez Leszka Czarneckiego proponuje oprocentowanie 3,5 proc. w skali roku przez 12 miesięcy. Z tym że ta stawka dotyczy kwot do 10 tys. zł i wymaga comiesięcznych wpływów na konto osobiste min. 1 tys. zł.

>>otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 2,7%<<

Konta oszczędnościowe Getin Banku to ścisła czołówka rynkowa

Elastyczne Konto Oszczędnościowe otworzymy za darmo. Jego prowadzenie także jest bezpłatne. Tak samo jak wszystkie przelewy wewnętrzne (na ROR) wykonywane przez internet. Przy czym to zwolnienie obowiązuje do końca br. Normalnie posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew w miesiącu, a za kolejny płaci 9 zł.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Natomiast za prowadzenie rachunku bieżącego (Konta Proste Zasady), które jest niezbędne do otwarcia EKO, Getin Bank pobiera 8 zł. Lecz po wykonaniu w miesiącu kartą albo Blikiem jednej płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę klient unika tej opłaty. Sam plastik i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz krajach EOG są darmowe.

Pod względem wysokości oprocentowania konto oszczędnościowe Getin Banku należy do najatrakcyjniejszych na rynku. Tu znajdziesz zestawienie najlepszych ofert.

>>otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 2,7%<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.