Lokata PeoPay na 3% + 100 zł za konto w Banku Pekao

Konto Przekorzystne i konto oszczędnościowe banku pekao

Kwartalna Lokata PeoPay na 3 proc. to najlepsza oferta na przetrzebionym obniżkami rynku depozytów terminowych. Skorzystają z niej nie tylko nowi klienci Banku Pekao, którzy mogą dodatkowo zdobyć 100 zł za otwarcie konta osobistego, ale też ci obecni.

W Banku Pekao zakończyła promocja, w ramach której można było zarobić 2,5 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym (z limitem kwotowym 30 tys. zł). Przy okazji do zdobycia było 200 zł za otwarcie konta osobistego. Ale dziś organizacja kierowana przez Leszka Skibę ruszyła z kolejną akcją specjalną.

Lokata PeoPay 3% w najnowszej aplikacji Banku Pekao

Tym razem premia za zawarcie umowy o ROR wynosi 100 zł. Drugim bonusem jest możliwość założenia lokaty z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku.

konto oszczędnościowe T-Mobile Usługi Bankowe

To najwyższa stawka na rynku, który został przetrzebiony obniżkami wywołanymi przez cięcia stóp procentowych NBP. Tyle płacą mBank oraz Nest Bank, tyle że kierują swoje oferty wyłącznie do nowych klientów.

Lokatę PeoPay założą również obecni klienci instytucji kontrolowanej przez skarb państwa, o ile nie logowali się do aplikacji mobilnej banku od 1 marca do 15 maja.

Lokata PeoPay w aplikacji Banku Pekao

Lokata PeoPay, dostępna wyłącznie w bankowości mobilnej w wersji 3.4, trwa trzy miesiące. Maksymalnie można na niej ulokować 10 tys. zł. Kapitalizacja następuje po upływie okresu umownego. Przy założeniu wpłaty całej dopuszczalnej kwoty, depozyt przyniesie 60,75 zł odsetek.

Oferta dostępna jest do 30 czerwca i można z niej skorzystać tylko raz. Wycofanie pieniędzy przed terminem oznacza utratę odsetek.

>>zakładam Lokatę PeoPay na 3% wraz z kontem w Banku Pekao<<

Premia za otwarcie ROR-u w Banku Pekao

A jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta w Banku Pekao? Trzeba:

 1. Być nowym klientem
  Oznacza to brak jakiegokolwiek produktu od 1 stycznia 2019 do 20 maja br.
 2. Do 30 czerwca złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne, Kartę Rewolucyjną i aplikację PeoPay
  Uwaga! Wymagane jest zawarcie umowy z wykorzystaniem biometrii twarzy, czyli wykonując selfie i zdjęcia dowodu osobistego.
 3. W każdym z czterech kolejnych miesięcy, licząc z miesiącem otwarcia konta lub od kolejnego:
  • zalogować się do aplikacji,
  • zapewnić wpływ 500 zł i
  • wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą albo aplikacją PeoPay.
Premia za otwarcie konta

Nagroda zostanie wypłacona do 30 listopada.

Co z opłatami? Konto osobiste w Banku Pekao jest warunkowo darmowe. Tak samo jak sprzężona z nim karta płatnicza. By uniknąć kosztów na poziomie 9 zł miesięcznie, trzeba zapewnić wpływ 500 zł i zrealizować jedną transakcję bezgotówkową plastikiem albo w aplikacji.

Wtedy zyskuje się też prawdo do dwóch bezpłatnych wypłat z obcych bankomatów. Normalnie za każdą takę operację organizacja z żubrem w logo obciąża nas 2-proc. prowizją (min. 5 zł)

>>otwieram konto osobiste w Banku Pekao z premią 100 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.