Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium jak rak na bezrybiu

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium to jeden z tych rachunków, który przyniesie nam odsetki wyższe od zera. Wprawdzie stawka 0,5 proc. wygląda mizernie, ale i tak 12,5-krotnie przewyższa średnią rynkową. A jeśli jesteśmy nowymi klientami, łatwo zyskamy 200 zł premii powitalnej.

Z powodu niemal zerowych stóp procentowych trzymanie oszczędności w banku jest nieopłacalne. Wiele instytucji proponuje depozyty bieżące ze stawkami rzędu 0,01 proc. przy raportowanej przez GUS inflacji na poziomie prawie 3 proc.

Jednak przechowywanie pieniędzy w domu jest jeszcze gorszym pomysłem. Wciąż na rynku znajdziemy oferty przewyższające średnią, która wg NBP wynosi 0,04 proc. Przykładem jest Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium na 0,5%

Właśnie ruszyła jego kolejna (29.) promocja. Przy czym to słowa w obecnych realiach nabiera trochę karykaturalnego znaczenia. Niemniej zawsze lepiej otrzymywać odsetki w wysokości 0,5 proc. w skali roku niż nic. A właśnie takie oprocentowanie proponuje organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge.

lokaty długoterminowe
fot. freeimages.com

Przy założeniu, że na rachunek wpłacimy całą dopuszczalną kwotę, czyli 50 tys. zł, nasz zysk po miesiącu wyniesie prawie 17 zł netto. Podwyższone oprocentowanie będzie naliczane przez dwa miesiące (62 dni). Później zacznie obowiązywać stawka standardowa, czyli 0,01 proc.

Jednak wtedy możemy przenieść środki w inne miejsce. Dokąd? Propozycji szukajmy w rankingu kont oszczędnościowych.

By skorzystać trwającej tym razem do 8 maja promocji, trzeba niezmiennie:

  1. Mieć lub otworzyć w Banku Millennium konto osobiste
    Jego otwarcie jest nagradzane premią pieniężną 200 zł [wchodzę w to!].
  2. Wpłacić nowe środki, tj. nadwyżkę względem stanu z 10 marca
    Przy jego wyliczaniu uwzględniane jest saldo na ROR-ze, rachunkach oszczędnościowych, lokatach i produktach strukturyzowanych.

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium z premią 200 zł<<

Lokaty w Banku Millennium też lepsze od średniej

W każdym miesiącu możemy bez opłat przelać pieniądze z konta oszczędnościowego. Za każdy kolejny transfer zapłacimy 7,5 zł.

konto oszczędnościowe Banku Millennium

Opłat związanych z utrzymaniem ROR-u łatwo unikniemy. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewnimy nań wpływ min. 1 tys. zł i raz zapłacimy kartą albo Blikiem. Kwota transakcji jest dowolna.

Oprócz Konta Oszczędnościowego Profit z bonusowym oprocentowaniem w Banku Millennium znajdziemy Lokatę Mobilną na 0,5 proc. i Lokatę Urodzinową na 1 proc. Obie trwają miesiąc i zakłada się je na smartfonie. Dodajmy, że średnia rynkowa dla tej kategorii depozytów terminowych wynosi 0,13 proc.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.