Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku zostaje na 0,5%

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku nadal będzie przynosić ich posiadaczom odsetki w wysokości 0,5 proc. W nowej promocji zasady uzyskania podwyższonego oprocentowania nie zmieniły się.

W Getin Banku rozpoczęła się kolejna (VII) edycja promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. To jeden z ostatnich na rynku rachunków, na którym możemy zyskać coś więcej niż zero. Co prawda znajdziemy lepsze oferty, ale są one limitowane i zwykle skierowane do nowych klientów.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku z wysokim limitem wpłat

Natomiast wpłacając nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe, otrzymujemy odsetki w wysokości 0,5 proc. w skali roku. W dodatku zapewniamy sobie utrzymanie stawki przez trzy miesiące. Dla porównania, jak wynika z danych NBP, średnia rynkowa wynosi 0,04 proc.

getin bank

Standardowo Getin Bank płaci 0,15 proc. Podwyższonym oprocentowaniem objęte są kwoty do 200 tys. zł. Od nadwyżki między 200 i 400 tys. zł instytucja kierowana przez Artura Klimczaka dopisuje odsetki w wysokości 0,3 proc.

Jeśli dysponujemy jeszcze większą sumą, zdeponujmy ją na Koncie Oszczędnościowym Premium. Dzięki temu zarobimy 0,4 proc.

Czym są nowe środki? To po prostu nadwyżka względem stanu z określonego dnia. Tym razem jest to 14 kwietnia. Przy wyliczaniu tej nadwyżki podmiot kontrolowany przez Leszka Czarneckiego bierze pod uwagę saldo produktów depozytowych: rachunków oszczędnościowych i technicznych oraz lokat.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

By skorzystać z obowiązującej do 9 maja propozycji, poza koniecznością wpłaty nowych środków, należy:

  1. Mieć lub otworzyć w Getin Banku Konto Proste Zasady
    Jest darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą lub Blikiem w miesiącu (inaczej – 8 zł). Mamy bezpłatny dostęp do bankomatów Planet Cash lub – przy użyciu Blika – wszystkich w kraju.
  2. Wyrazić zgody marketingowe

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 0,5% w Getin Banku z ROR-em<<

Najlepsze konto oszczędnościowe z lokatą i bonem Allegro albo Playerem

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku dostępne jest też w wariancie dla nowych klientów. Ci zarabiają 2 proc. To najwyższa stawka na rynku, ale obejmuje środki do 10 tys. zł.

Instytucja kierowana przez Artura Klimczaka nalicza ją przez 12 miesięcy, o ile klient:

  1. Otworzy Konto Proste Zasady
  2. Zasila je co miesiąc 1,5 tys. zł
  3. Wyrazi zgody marketingowe.

Ale to nie koniec bonusów. Kolejnym jest możliwość zdobycia vouchera Allegro o wartości 50 zł lub pięciomiesięcznego abonamentu w serwisie Player.pl (wartość: 75 zł).

uwaga na haczyki w ofertach banków

Warunkiem zdobycia nagrody w trwającej do 30 czerwca promocji „Aktywny Start” jest: comiesięczny wpływ na ROR min. 2 tys. zł i pięć transakcji kartą albo Blikiem na dowolne kwoty. Wymóg ten należy spełniać przez trzy (bon) lub pięć (subskrypcja) kolejnych miesięcy od zawarcia umowy.

Nowym klientom przysługuje także prawo założenia Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2 proc. To depozyt dwumiesięczny, który zakłada się z poziomu aplikacji.

>>Otwieram w Getin Banku Konto Proste Zasady z bonusami<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.