Konto oszczędnościowe Banku Millennium na odsetkowym topie

konto oszczędnościowe banku millennium

Wpłacając nowe środki na konto oszczędnościowe Banku Millennium, zarobimy 7 proc. w skali roku. To niemal najwyższa stawka na rynku, która obejmuje kwoty do 200 tys. zł. A jeśli jesteśmy nowymi klientami, możemy dodatkowo zyskać premię 360 zł za otwarcie ROR-u.

Główna stopy procentowa NBP zatrzymała się na poziomie 6,5 proc. Zdaniem części ekonomistów już nie wzrośnie albo pójdzie w górę nieznacznie. Mimo to nie wszystkie banki zakończyły proces podnoszenia oprocentowania depozytów. Świetnym przykładem jest organizacja, której szefuje Joao Bras Jorge.

Konto oszczędnościowe Banku Millennium z wyższym oprocentowaniem

W kolejnej edycji promocji na nowe środki konto oszczędnościowe Banku Millennium daje zarobić już 7 proc. w skali roku (dotąd było to 6 proc.). To niemal najwyższa stawka w segmencie depozytów bieżących. Tyle samo płacą jedynie Bank Pekao i Getin Bank, a odrobinę więcej – Toyota Bank [sprawdź ranking kont oszczędnościowych].

Wysokie oprocentowanie IKZE w bankach
fot. pixabay.com

Tyle że wymienione instytucje limitują wkłady objęte wyższą stawką do 10-100 tys. zł. Na koncie Profit Banku Millennium można ulokować 200 tys. zł (od 26 września – 400 tys. zł).

Wyższa stawka jest naliczana przez 60 dni (od 26 września – 100 dni). Później obowiązuje standardowe 1,25-2 proc. By otrzymywać podwyższone odsetki, trzeba wpłacić nowe środki. Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 19 sierpnia (w kolejnej edycji promocji – z 23 września).

Przy wyliczaniu salda początkowego Bank Millennium uwzględnia stan konta osobistego, oszczędnościowego, lokat i produktów strukturyzowanych. Naturalnie nowi klienci spełniają ten wymóg automatycznie. W ich przypadku wszystkie pieniądze zdeponowane na rachunku po dniu badania salda pracują na lepszym procencie.

»otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 7%«

Jak otworzyć ROR w Banku Millennium?

Konto oszczędnościowe Banku Millennium można otworzyć wraz z ROR-em. Istnieje kilka sposobów zawarcia umowy bez wychodzenia z domu:

Konto na selfie w Banku Millennium
  • fotoweryfikacja (selfie na smartfonie),
  • kurier,
  • usługa AIS (logowanie na swoje konto w innym banku celem potwierdzenia tożsamości) – opcja dostępna dla osób mających ROR w: PKO BP, Banku Pekao, Santanderze, ING Banku Śląskim, mBanku, BNP Paribas, Alior Banku, Getin Banku lub Credit Agricole.

Konto osobiste Millennium 360° jest darmowe w utrzymaniu pod warunkiem wykonania kartą debetową albo/i Blikiem pięciu transakcji bezgotówkowych w miesiącu na dowolne kwoty. Wówczas zyskuje się też darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju. Przy okazji można zyskać premię na start 360 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków.

»otwieram konto oszczędnościowe Banku Millennium na 7% z premią«

Krótko- i długoterminowe lokaty w Banku Millennium z dobrym oprocentowaniem

Rachunek oszczędnościowy to nie jedyna dobra oferta Banku Millennium. Całkiem korzystnie wypadają też jego lokaty na krótki i dłuższy termin. Są to:

  • miesięczna Lokata Urodzinowa na 6 proc. (do 10 tys. zł),
  • kwartalna Lokata Mobilna na 5 proc. (do 25 tys. zł),
  • Lokata Horyzont Zysku na nowe środki na 6,5 proc. na okres od 6 do 18 miesięcy.

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.