Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku już na 8%

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank

W promocji na nowe środki nr 29 Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku zapewnia odsetki w wysokości 8 proc. w skali roku. To najwyższa stawka na rynku w kategorii depozytów bieżących. A nowi klienci mogą jeszcze zgarnąć premię 400 zł za obowiązkowy ROR.

Ku zadowoleniu klientów nie ustaje rywalizacja banków o ich oszczędności. Stawki na depozytach systematycznie idą w górę. Dotyczy to zarówno średniej rynkowej (ta wzrosła do poziomu najwyższego od prawie 14 lat), jak i najlepszych ofert.

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji na nowe środki

Do tych drugich zalicza się Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku. W promocji nr 29 na nowe środki zapewnia ono już 8 proc. w skali roku. Do tej pory było to 7 proc. To najwyższe oprocentowanie w kategorii depozytów bieżących [zobacz ranking kont oszczędnościowych listopadzie 2022].

Standardowo organizacja zarządzana przez Grzegorza Olszewskiego płaci 1-2 proc. Podwyższone odsetki dotyczą kwot do 400 tys. zł i są naliczane przez trzy miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Czym one są?

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku

To nadwyżka względem stanu z 8 listopada. Przy jej wyliczaniu Alior Bank bierze pod uwagę produkty depozytowe, czyli konta osobiste, oszczędnościowe i lokaty.

Promocyjna stawka na Koncie Mega Oszczędnościowym Alior Banku obarczona jest trzema wymogami. Poza wspomnianą już nadwyżka trzeba jeszcze:

  1. Mieć lub otworzyć konto osobiste, np. Konto Jakże Osobiste [otwórz z premią 400 zł]
  2. Co miesiąc zasilać ROR min. 2 tys. zł [chodzi o sam wpływ; pieniądze można od razu wycofać albo przelać na rachunek oszczędnościowy].

Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy ostatniego warunku, zarobimy tylko 4 proc.

Konto oszczędnościowe otwierane całkowicie przez internet

Konto Mega Oszczędnościowe prowadzone jest bezpłatnie. Poza atrakcyjnym oprocentowaniem jego zaletą jest brak opłat za przelewy wychodzące.

Konkurencja zezwala zwykle na jeden darmowy przelew w miesiącu. Tutaj wszystkie przelewy wewnętrzne, czyli Konto Jakże Osobiste, są darmowe.

bankowość internetowa w Polsce i ubezpieczenie sprzętu elektronicznego dla firmy

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku można otworzyć wraz z ROR-em całkowicie zdalnie. Do wyboru jest kilka metod:

  • selfie, czyli nagranie kilku gestów twarzy i wykonanie zdjęć dowodu osobistego,
  • przelew weryfikacyjny z rachunku w innym banku,
  • kurier.

»otwieram Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku na 8% z ROR-em i premią do 400 zł«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.