Inteligo też płaci za otwarcie konta

premia 100 zł

Poza ING Bankiem Śląskim premię za podpisanie umowy o prowadzenie rachunku osobistego wypłaca też Inteligo. W tym przypadku chętni muszą jednak skorzystać z polecenia od aktualnego klienta. Programy rekomendacyjne funkcjonują również w kilku innych instytucjach.

Niedawno blog Obiektywne Finanse informował o kolejnej odsłonie promocji ING Banku Śląskiego, w ramach której osoba otwierająca przez internet Konto z Lwem Direct otrzyma – po spełnieniu warunków – 100 zł. Podobną ofertę ma również Inteligo, czyli internetowa odnoga PKO BP.

Premia za konto Inteligo pod dwoma warunkami

Chętny na zgarnięcie premii musi jednak założyć rachunek z polecenia wystosowanego przez uczestnika programu rekomendacyjnego „Mam Inteligo” oraz spełnić dwa proste warunki. W przeciwnym razie nie otrzyma 100 zł, a osoba rekomendująca – 50 zł.

Program rekomendacyjny Inteligo

Co więc trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię od Inteligo?

  1. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną.
  2. W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową dołączoną do konta kartą debetową albo poprzez aplikację IKO na łączną kwotę min. 200 zł.

Pieniądze zostaną przelane na nowo otwarte konto w ciągu 25 dni od momentu weryfikacji przez organizatora. Weryfikacja odbywa się w ciągi 7 dni od zakończenia danego etapu programu, który następuje 30 czerwca, 31 lipca i 31 sierpnia br. W sumie na pieniądze trzeba więc poczekać maksymalnie miesiąc.

Ponadto trzy osoby, z rekomendacji których zostanie założonych najwięcej rachunków, otrzymają dodatkowe nagrody pieniężne – kolejno: 1000, 600 i 300 zł.

Prawie darmowe konto Inteligo

By więc mieć szanse na bonus za otwarcie konta osobistego, trzeba najpóźniej do końca wakacji złożyć przez internet albo za pośrednictwem infolinii wniosek o Konto Indywidualne albo Konto Wspólne (tak nazywają taryfy ROR w Inteligo). Co z opłatami

bankowosc_online

Tutaj sprawa przedstawia się dość korzystnie dla klienta, bo nie płaci on za prowadzenie rachunku ani za krajowe przelewy. Karta kosztuje go 4 zł, ale jeśli wyda nią co najmniej 100 zł (jeden z najniższych progów na rynku), jest zwalniany z tej opłaty.

Poza tym może bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów PKO BP, Nordei i BZ WBK. Za wypłaty z pozostałych maszyn na terenie Polski zapłaci 5 zł, chyba że za 4 zł wykupi usługę „Bankomaty bez granic”, która upoważnia go do nielimitowanego podejmowania pieniędzy z obcych urządzeń w danym miesiącu.

Programy rekomendacyjne banków

Oprócz Inteligo kilka innych podmiotów płaci za skuteczne polecanie ich usług. Oto przegląd aktualnych inicjatyw typu MGM (akronim od ang. members gets members) prowadzonych przez banki.

Za co płacą klientom banki?

bank

nazwa programu

wysokość premii

limit nagród pieniężnych [zł]

czas trwania programu

mBank

PolecamBank

100 zł – za konto osobiste130 zł – za konto firmowe200 zł – za kartę kredytową, kredyt gotówkowy

750(w miesiącu)

do odwołania

T-Mobile Usługi Bankowe

Program Rekomendacyjny

50 zł – konto


60 zł – karta kredytowa


1% wartości wypłaconej pożyczki

brak

do odwołania

Alior Bank

Program Rekomendacyjny

50 zł – konto osobiste/Rozsądne70 zł – konto firmowe1000 zł – kredyt hipoteczny0,8% wartości wypłaconej pożyczki/kredytu konsolidacyjnego

brak

do odwołania

Inteligo

Mam Inteligo

100 zł – za konto

brak

31 sierpnia br.

Volkswagen Bank

Masz znajomych. Masz nagrody

50 zł – za konto

(nagradzanych jest pierwszy 1000 osób; najszybsza piątka otrzyma dodatkowo Play Station 4)

200

31 lipca br.

Źródło: ObiektywneFinanse.pl. Stan na 7.06.2014 r.


Maciej Kusznierewicz 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.