Bank Millennium przedłuża wysokie oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Bank Millennium będzie nadal płacić  2,5 proc. za nowe środki zdeponowane na rachunku oszczędnościowym. Dodatkowo teraz kusi 100-zł gratyfikacją za otwarcie konta osobistego.

Właśnie wystartowała II edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Polega ona na podwyższeniu oprocentowania dla nowych środków do 2,5 proc. w skali roku. Standardowe odsetki wynoszą 0,6-1,1 proc. w zależności od wielkości salda. Średnia rynkowa to 1,35 proc.

Oferta obowiązuje do 24 czerwca. Oznacza to, że do tego dnia można do niej przystąpić.

Dobre Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Natomiast atrakcyjna stawka obowiązuje przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego zasilenia rachunku i obejmuje tylko nowe środki do 100 tys. zł. Chodzi o nadwyżkę w stosunku do salda całkowitego klienta z 22 kwietnia. Nowe środki powyżej 100 tys. zł są oprocentowane na 1,7 proc.

bank millennium

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium należy do najwyżej oprocentowanych. Obecnie zajmuje piąte miejsce w rankingu kont oszczędnościowych. Jego posiadacz może raz w miesiącu za darmo wypłacić pieniądze. Za każdy kolejny przelew zapłaci 7,5 zł.

Skorzystanie z promocji wymaga posiadania lub otwarcia konta osobistego w instytucji, na czele której stoi Joao Bras Jorge. By za nie płacić, nie ponosić kosztów obsługi karty oraz wypłacać pieniądze bez prowizji ze wszystkich bankomatów, należy zasilać ROR min. 1 tys. zł i wykonać plastikiem jedną płatność bezgotówkową w miesiącu.

W przeciwnym razie zapłacimy za konto 8 zł, za kartę – 7 zł, za podjęcie gotówki z obcej maszyny – od 1 do 5 zł. Dla porządku należy dodać, że zwykłe przelewy internetowe są darmowe w standardzie.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Millennium ze stawką 2,5 proc.<<

Premia za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium

Teraz prócz dobrego konta oszczędnościowego są jeszcze dwa powody, by otworzyć konto osobiste w Banku Millennium:

  1. Premia 100 zł na start
  2. Money-back przez pół roku – do 60 zł miesięcznie.

Chodzi trzecią edycję oferty specjalnej pod nazwą „Zgarnij premię” organizowanej przez wydawcę portalu Bankier.pl. Skierowana jest ona do nowych klientów banku, którzy – by zgarnąć nagrody – muszą:

100PLN
  • zarejestrować się na stronie promocji i tam założyć profil,
  • za jej pośrednictwem, do 28 czerwca, złożyć wniosek o ROR i do 30 czerwca zawrzeć umowę,
  • wyrazić zgody marketingowe,
  • w lipcu i sierpniu zasilić rachunek min. 1 tys. zł i wykonać min. jedną płatność kartą albo Blikiem.

Nagroda zostanie wypłacona do 14 października.

Co ze zwrotem za zakupy? Przy transakcjach opłacanych kartą money-back wynosi 2 proc., a przy płatnościach Blikiem – 5 proc. W obu przypadkach limit kwotowy to 30 zł, więc łącznie można odzyskać do 60 zł. I tak przez pół roku.

Żeby jednak otrzymywać zwrot części wydatków, należy w każdym miesiącu zasilać konto min. 1 tys. zł, wykonywać kartą min. jedną operację bezgotówkową i zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

>>chcę otworzyć konto osobiste z bonusami w Banku Millennium<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.