Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium nadal na 2,5 proc.

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Bank Millennium ruszył z trzecią edycją promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Zasady są takie same jak poprzednio, tyle że zmieniły się terminy.

Stawka 2,5 proc. w skali roku dotyczy nowych środków, czyli nadwyżki w stosunku do całkowitego salda klienta z 24 czerwca. Obowiązuje limit wpłat w wysokości 100 tys. zł.

Większa kwota spełniająca warunek nowości jest oprocentowana na 1,7 proc. Standardowe odsetki wynoszą 0,6-1,1 proc. – w zależności od zgromadzonej sumy.

Gwarancja oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit przez trzy miesiące

Oferta obowiązuje od 25 czerwca do 26 sierpnia, a podwyższone oprocentowanie jest naliczane przez trzy miesiące (92 dni) od pierwszego zasilenia rachunku. Jeśli więc ktoś przeleje nowe środki (nadwyżkowe w stosunku do tych z 24 czerwca) np. 3 lipca, to z wyższej stawki będzie się cieszyć do 3 października.

bank Millennium

Przy umiejętnym podejściu na wysoki procent może pracować cały czas ta sama kwota. Wystarczy tylko wycofać wszystkie pieniądze na dzień-dwa przed końcem aktualnej promocji. Dlaczego? Rozpoczynając nową ofertę specjalną, każdorazowo Bank Millennium bada zaangażowanie klienta ostatniego dnia starej promocji. W związku z tym saldo progowe w trzeciej edycji wyznaczono na 24 czerwca.

Dotychczas ta prawidłowość się sprawdzała. Jeśli potwierdzi się również przy następnej okazji, to kolejna promocja wystartuje 27 sierpnia, a dniem obliczania salda progowego będzie 26 sierpnia.

Należy dodać, że pod uwagę brany jest nie tylko stan Konta Oszczędnościowego Profit, ale też inne konta oszczędnościowe (w tym IKE) oraz lokaty, ROR, rachunki techniczne i rachunki lokat inwestycyjnych.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,5 proc.<<

Bank Millennium ma jedno z najlepszych kont oszczędnościowych

Nowym klientom automatycznie przysługuje wyższe oprocentowanie, tj. 2,5 proc. Otwarcie konta oszczędnościowego w Banku Millennium wymaga też zawarcia umowy o konto osobiste w taryfie 360°.

bank millennium

Jest ono darmowe, podobnie jak karta debetowa, po zasileniu min. 1 tys. zł i wykonaniu jednej płatności kartą. Po spełnieniu tych dwóch warunków można też za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce. W przeciwnym razie podmiot, którym zarządza Joao Bras Jorge, naliczy odpowiednio: 8 zł, 7 zł i 1-5 zł.

Rachunek Profit od dłuższego czasu należy do najlepszych kont oszczędnościowych. Co prawda cztery banki proponują wyższe oprocentowanie, ale z wyjątkiem jednego w żadnym z nich limit wpłat objętych atrakcyjną stawką nie jest tak wysoki jak w Banku Millennium. Średnie rynkowe oprocentowanie to 1,38 proc.

Klientowi przysługuje jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Za każdy kolejny zapłaci 7,5 zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,5 proc.<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.