Konto oszczędnościowe Banku Millennium dalej ze stawką 2,5 proc.

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Dobrym miejscem na ulokowanie 100 tys. zł bez ich zamrażania może być Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium. Można na nim zarobić dwa razy więcej, niż wynosi średnia rynkowa. Trzeba być nowym klientem albo wpłacić nowe środki.

Atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium wciąż jest dostępne. Ruszyła właśnie IV edycja promocji na rachunku Profit. Jednak tym razem trwa ona krócej niż poprzednio, bo tylko 48 dni. W poprzednich edycjach klienci mieli o 14 dni więcej na skorzystanie z oferty specjalnej.

Konto oszczędnościowe Banku Millennium z trzymiesięczną gwarancją oprocentowania

W kwestii regulaminu, poza terminami, nic się nie zmieniło. Oznacza to, że stawka 2,5 proc. w skali roku obejmuje tylko nowe środki do 100 tys. zł. Nadwyżka pracuje na 1,7 proc.

wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

Jako nowe instytucja, na czele której stoi Joao Bras Jorge, traktuje środki będące nadwyżką w stosunku do salda całkowitego klienta 26 sierpnia, czyli ostatni dzień starej promocji. Przy obliczaniu stanu zaangażowania uwzględnia więc oszczędności zgromadzone nie tylko na koncie oszczędnościowym, ale też ROR-ze, rachunkach technicznych, IKE, lokatach i produktach inwestycyjnych.

W przypadku nowych klientów wszystkie oszczędności spełnią stawiany warunek. Zatem od pierwszej złotówki bank będzie naliczać im odsetki w wysokości 2,5 proc.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od pierwszego zasilenia rachunku nowymi środkami. Wpłata powinna nastąpić najpóźniej 14 października, gdyż wtedy kończy się obecna oferta specjalna. Standardowe odsetki wynoszą 0,6-1,1 proc. w zależności od wielkości zgromadzonych środków, przy czym pierwszy próg to 50 tys. zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,5% w Banku Millennium<<

Wysoki limit wpłat na konto oszczędnościowe w Banku Millennium

Obecnie tylko cztery podmioty proponują wyższy kupon na koncie oszczędnościowym [sprawdź sierpniowy ranking rachunków oszczędnościowych]. Lecz w żadnym z nich dopuszczalny limit wpłat objętych wysokim oprocentowaniem nie jest tak wysoki jak w Banku Millennium. W dodatku średnia rynkowa stawa dla kwot 100 tys. zł to zaledwie 1,22 proc.

pieniądze

W każdym miesiącu klientowi przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący z konta oszczędnościowego. Za każdy kolejny zapłaci on 7,5 zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe na 2,5% w Banku Millennium<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.