Mocno rośnie oprocentowanie konta oszczędnościowego Credit Agricole

konto dla mikrofirmy online w credit agricole

Credit Agricole kusi nowych klientów Rachunkiem Oszczędzam ze stawką 2,5 proc. zamiast standardowych 0,15 proc. Oferta obwarowana jest kilkoma wymogami i ograniczeniami.

Kolejny bank podniósł oprocentowanie rachunku służącego do gromadzenia nadwyżek. Po Banku Millennium, Banku Pekao i BZ WBK na taki krok zdecydował się Credit Agricole.

Rachunek Oszczędzam w Credit Agricole na 2,5%

W ramach promocji „Na start” organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego proponuje nowym klientom Rachunek Oszczędzam ze stawką 2,5 proc. przez cztery miesiące od jego otwarcia. Bonusowym kuponem objęte jest saldo do 50 tys. zł.

Standardowe odsetki ma koncie oszczędnościowym Credit Agricole to obecnie 0,15 proc. (WIBOR 1M – 1,5). W zamian za regularne wpływy na ROR i comiesięczne zasilanie rachunku oszczędnościowego podstawowe oprocentowanie można podnieść o 0,3 pkt proc. – do 0,45 proc.

Rachunek Oszczędzam w Credit Agricole na 2,5%

Z oferty skorzystamy do 31 marca. By móc to zrobić, trzeba również zawrzeć umowę o konto osobiste. Klient może otworzyć jeden promocyjny rachunek.

Uwaga! Rachunek Oszczędzam w ofercie specjalnej ma kwartalną kapitalizację, co jest mniej korzystne dla konsumenta. Na szczęście przy maksymalnej kwocie objętej promocją (50 tys. zł) różnica nie jest wielka w porównaniu do miesięcznego cyklu dopisywania odsetek. Po trzech miesiącach klient zarobi o 41 groszy mniej.

Posiadaczowi Rachunku Oszczędzam przysługuje jeden darmowy przelew wewnętrzny w miesiącu. Za każdy następny zapłaci on 4,9 zł.

Tą ofertą Credit Agricole dołącza do licznego grona podmiotów, które płacą za oszczędności 2,5 proc. Więcej znajdziemy w rankingu bloga Obiektywne Finanse.

Inne bonusy od Credit Agricole

Bonus od Credit Agricole za przeniesienie konta

Oprócz podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego Credit Agricole kusi nowych klientów innymi gratyfikacjami. Do końca marca mogą oni:

  • założyć dwumiesięczną lokatę na 3 proc.
    (limit 50 tys. zł, konieczność wpływów na ROR min. 500 zł miesięcznie),
  • otrzymać 200 zł premii za przeniesie ROR-u z innego banku
    (wymogi: wyrobienie karty debetowej, zasilanie rachunku przez trzy kolejne miesiąca kwotą min. 3 tys. zł miesięcznie, wyrażenie zgód marketingowych, ustanowienie wyciągu elektronicznego i wypełnienie dokumentu o przelewaniu wynagrodzenia na nowo otwarte konto).

Ile kosztuje konto osobiste w Credit Agricole?

„Dorosły” klient ma do wyboru w Credit Agricole trzy rachunki bieżące. Wszystkie przewidują darmowe przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Pozostałe opłaty zależą od aktywności posiadacza ROR-u. Chodzi o wpływy na konto raz używanie karty płatniczej.

Opłaty za ROR w Credit Agricole

Parametr ↓ | konto→

Konto PROSTO Oszczędzające

Konto PROSTO Oszczędzające Plus

Konto PROSTO Oszczędzające Premium

Konto

4,9 zł

9,9 zł / 0 zł

(wpływ 1,5 tys. zł)

14,9 zł / 0 zł

(wpływ 10 tys. zł)

Karta

3,9 zł

7,9 zł / 0 zł

(transakcje na 500 zł)

0 zł

e-przelewy

0 zł

0 zł

0 zł

Bankomaty obce

0 zł

0 zł

0 zł

Stan na 16.02.2018 r.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.