Nowy ROR Credit Agricole pod lupą

konto dla mikrofirmy online w credit agricole

W porównaniu z poprzednią taryfą Konto dla Ciebie jest tańsze i zdecydowanie łatwiej uniknąć podstawowych opłat z nim związanych. Credit Agricole kusi nowych klientów bonusami, a dotychczasowym umożliwia bezpłatną zmianę pakietu.

Banki co jakiś czas odświeżają ofertę kont osobistych. Tym razem przyszła kolej na Credit Agricole, który ROR-y w taryfie PROSTO Oszczędzające zastąpił kontami „dla Ciebie”.

Przy okazji wdrożył też kilka bardzo przydatnych usług, które w większości są już rynkowym standardem. Chodzi o: przelewy ekspresowe, Blika i kartę wielowalutową.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole – czy warto?

Nowy ROR Credit Agricole Konto dla Ciebie

Podstawowy ROR w Credit Agricole nazywa się teraz Konto dla Ciebie. Jest to warunkowo darmowe konto osobiste. Na szczęście wymagania zwalniające z opłat za najważniejsze usługi są bardzo liberalne. By nie płacić za prowadzenie rachunku i obsługę karty oraz móc wypłacać pieniądze bez prowizji z dowolnej maszyny w kraju, należy w danym miesiącu:

  • wykazać się wpływami min. 1 tys. zł i,
  • wykonać kartą albo Blikiem co najmniej jedną płatność bezgotówkową.

Trzeba przyznać, że w porównaniu z poprzednią ofertą są to lepsze warunki. Przy Koncie PROSTO Oszczędzającym Plus trzeba było zasilać rachunek min. 1,5 tys. zł i wydawać plastikiem min. 500 zł. Natomiast posiadacze Konta PROSTO Oszczędzającego w ogóle nie mogli uniknąć opłat.

Co ważne! Dotychczasowi klienci mogą zmienić posiadany pakiet na Konto dla Ciebie bezpłatnie. W tym celu muszą udać się do oddziału.

Pod względem cenowym nowe konto osobiste Credit Agricole prezentuje się dość atrakcyjnie. Przy odrobinie wysiłku jest całkowicie darmowe w utrzymaniu i zapewnia wygodny dostęp do środków w każdym czasie i miejscu.

bank credit_agricole

Jednak nie obyło się bez zmian na gorsze. Do 10 zł wzrosła danina za drugi i kolejny przelew z konta oszczędnościowego w miesiącu (wcześniej to było 4,9 zł).

Ponadto za wznowienie karty debetowej trzeba zapłacić 10 zł. Poprzednio organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego robiła to za darmo. Teraz tej opłaty nie ponoszą jedynie posiadacze Konta dla Ciebie VIP (ponadto mogą oni bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów zagranicznych i zlecać przelewy natychmiastowe).

Ile kosztuje Konto dla Ciebie w Credit Agricole?

Usługa

Opłata [zł]

Prowadzenie konta

7 zł / 0*

Karta debetowa

9 zł / 0*

E-przelew

0 zł

E-przelew ekspresowy

7 zł

Obce bankomaty w kraju

5 zł / 0*

Wpłata w oddziale

0 zł

Wpłatomaty własne

0 zł

Wypłata w oddziale

0 zł

Cash-back

0 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Polecenie zapłaty

0 zł

Stan na 13.04.2018 r.
* – przy wpływach 1 tys. zł i wykonaniu kartą albo Blikiem jednej płatności bezgotówkowej

Premie dla klientów od Credit Agricole

Konto dla Ciebie Credit Agricole

Do otwierania nowych rachunków mają zachęcać bonusy:

  1. Do wyboru: money-back 5 proc. za rachunki opłacone z ROR-u (max 300 zł przez rok) albo premia za przeniesienie konta (max 200 zł jednorazowo) lub dodatkowe odsetki w ramach automatycznego oszczędzania (max 300 zł przez rok)
  2. Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe
  3. Półroczne assistance domowe, medyczne, sprzętowe i samochodowe gratis.

Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.