Bank Pekao znów płaci 3% na koncie oszczędnościowym

Konto Przekorzystne i konto oszczędnościowe banku pekao

W banku z żubrem ponownie można otwierać rachunek oszczędnościowy ze stawką 3 proc. Warunkiem jest status nowego klienta i zawarcie w pakiecie umowy o ROR, za co zyskuje się 100 zł.

Przy okazji odświeżenia strony internetowej organizacja kierowana przez Michała Krupińskiego przywróciła ofertę specjalną, w ramach której nowi klienci mogą otworzyć konto oszczędnościowe ze stawką 3 proc. w skali roku. Teraz czeka na nich też 100-zł premia.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Pekao na 3% i zyskać 100 zł<<

Konto oszczędnościowe Banku Pekao na 3% – warunki

Tym razem maksymalne saldo objęte atrakcyjnymi odsetkami wynosi 30 tys. zł. To o połowę więcej niż ostatnio, przy czym promocją objęty jest tylko jeden rachunek danego klienta.

Promocyjne konto oszczędnościowe Banku Pekao ze stawką 3%

Jednak z drugiej strony o połowę skrócono okres naliczania bonusowego oprocentowania. Osoba, która otworzy konto oszczędnościowe do 30 kwietnia, zyska półroczną gwarancję utrzymania stawki. Wcześniej było to 12 miesięcy.

Po zakończeniu tego okresu, który liczony jest od dnia zawarcia umowy, Bank Pekao nalicza odsetki standardowe. Te wynoszą marne 0,7 proc. w skali roku.

Uwaga! Warunkiem skorzystania z oferty jest otwarcie konta osobistego w pakiecie. Może to być Konto Przekorzystne, które jest darmowe w utrzymaniu po zasileniu min. 500 zł i wykonaniu jednej płatności kartą albo aplikacją PeoPay (w przeciwnym razie bank nalicza 6 i 3 zł miesięcznie). Do tego można dwa razy wypłacić środki w obcym bankomacie w kraju.

Do 30 kwietnia otwarcie konta osobistego premiowane jest 100 zł. W miesiącu następującym po zawarciu umowy trzeba tylko spełnić warunek aktywności (wpływ 500 zł i 1 płatność kartą albo aplikacją).

Warto wiedzieć, że wszystkie przelewy z rachunku oszczędnościowego na ROR wykonane przez PeoPay są darmowe. Za każdy transfer zlecony innym kanałem, np. w serwisie bankowości internetowej, płaci się 7 zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Pekao na 3% i zyskać 100 zł<<

Konto Oszczędnościowe Premium Banku Pekao z wyższym saldem

Uwaga! Posiadacze prestiżowego ROR-u (chodzi o Konto ŚwiatKonto Świat Premium w Banku Pekao dla posiadaczy aktywów min. 200 tys. zł Premium) mogą ulokować na promocyjnym Koncie Oszczędnościowym Premium aż 100 tys. zł.

Jednak obsługa wspomnianego rachunku bieżącego kosztuje aż 50 zł miesięcznie, chyba że trzyma się w instytucji zarządzanej przez Michała Krupińskiego min. 200 tys. zł. Wtedy konto osobiste jest bezpłatne, a jego posiadacz otrzymuje także darmowy dostęp do wszystkich maszyn na świecie. Nie ponosi również kosztów obsługi karty debetowej.

Obie propozycje skierowane są do nowych klientów. Skorzystają z niej także obecni klienci, którzy między 1 lipca a 31 grudnia ub.r. byli nieaktywni. W praktyce chodzi o to, że posiadali w Banku Pekao przynajmniej jeden rachunek płatniczy, ale utrzymywali na nim średniomiesięczne saldo nie większe niż 50 zł.

>>chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Pekao na 3% i zyskać 100 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.