Konto Oszczędnościowe Profit dobre dla dużych kwot

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit nie zapewnia najwyższych na rynku odsetek, ale w porównaniu do najlepszych ofert umożliwia zdeponowanie większych sum na przyzwoite 2,7 proc. Warunkiem jest wpłata nowych środków.

W uruchomionej właśnie 16. edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit Bank Millennium utrzymał podwyższone oprocentowanie 2,7 proc. w skali roku. Jednak nie obyło się bez zmian niekorzystnych dla klientów.

Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia 2,7% dla nowych środków

Przypomnijmy, że bonusowa stawka dotyczy nowych środków do kwoty 100 tys. zł. Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 7 września na produktach depozytowych. Te obejmują rachunki: bieżące, oszczędnościowe, techniczne, lokaty terminowe i lokaty strukturyzowane.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Wyższe odsetki naliczane są przez 100 dni od pierwszego wpływu nowych środków. Powinno to nastąpić do 12 października, ponieważ wtedy kończy się czas przystępowania do promocji. W porównaniu do wcześniejszych odsłon oferty specjalnej to bardzo krótki okres. Zwykle trwał on siedem-osiem tygodni, teraz – pięć.

Inną negatywną zmianą jest obniżenie bonusowej stawki dla nadwyżki powyżej 100 tys. zł. Dotąd Bank Millennium naliczał od niej 1,4 proc. w skali roku. Teraz jest to 1,1 proc.

lokaty

Standardowe oprocentowanie wynosi 0,6-1,1 proc. w zależności od wielkości zgromadzonych oszczędności (pierwszy próg to 50 tys. zł).

Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden darmowy przelew wewnętrzny w miesiącu. Za każdy następny organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, naliczy 7,5 zł. By mieć Konto Oszczędnościowe Profit, trzeba otworzyć też ROR o nazwie Konto 360° (darmowy – tak jak wszystkie bankomaty w kraju – przy wpływach 1 tys. zł i jeden transakcji kartą albo Blikiem miesięcznie).

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium wraz z ROR-em<<

Zalety konta oszczędnościowego Banku Millennium

wybor_konta

Jak na tle konkurencji wypada konto oszczędnościowe Banku Millennium? Co prawda na rynku znajdziemy kilka rachunków, na których zarobimy 3-4 proc. Jednak większość tych ofert dotyczy kwot nie większych niż 50 tys. zł. W dodatku skierowane są one do nowych klientów.

Konto Profit może być więc dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy ulokować większe środki albo poczekać na lepsze propozycje. Porównywalną propozycję znajdziemy jeszcze tylko w Getin Banku, w którym limit wpłat wynosi 200 tys. zł. Więcej w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

>>otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium wraz z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.